Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā notiks jubilejas horeogrāfu konkurss Best Show


 
1. maijā uz Studio 69 koncertzālē jau piekto reizi norisināsies starptautiskais horeogrāfu konkurss “Best Show”, informē portāls balticevents.info. Katru gadu uz galvenās skatuves savu meistarību demonstrē vairāk nekā sezonas 100 labāko deju kolektīvu jeb 3000 dejotāju.

Pēc tradīcijas konkursu tiesa populāri dejotāji un vadošie horeogrāfi no vairākām valstīm, kā arī latvijas šovbiznesa pārstāvji. Šoreiz jubilejas konkursā tiesniešu kolēģiju vadīs dziedātāja Laima Vaikule, kura no paša savas vokālas karjeras sākuma bija saistīta ar dejām un horeogrāfiju. Māksliniece pasniegs vairākas specbalvas kolektīviem, kuri turpmāk sadarbosies ar ikgadējo mūzikas festivālu «Laima Rendezvous Jūrmala».

Adults un Pro kategoriju uzvarētāji saņems apmaksātu ceļojumu uz pasaulslaveno deju nometni uz Sicīlijas - «Hyper Week», kur notiks vairāk nekā 60 meistarklases ar 20 top pasniedzējiem no visas pasaules.

Šogad dalībnieku skaits konkursā ir ierobežots. Dalību var pieņemt tikai labākie kolektīvi, kas agrāk paradīja sevi, kā arī dalībnieki, kuri izgāja cauri videokastingam. Videokastings turpinās līdz 1. aprīlim un jau ir atsūtītas vairāk nekā 5000 dejotāju pieteikumu.

"Best Show — tas nav tikai visspilgtākais un krāsainais deju notikums Baltijā bez stilu ierobežojuma, bet tas arī ir platforma ar vairākām tehniskām iespējām, kuri var palīdzēt realizēt jebkura deju žanra horeogrāfu drosmīgākas idejas” – atzīmē viena no konkursa organizatorēm Anastasija Vorkunkova. 

Biļetes uz šovu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašākā informācija konkursa oficiālā mājaslapā www.bestshow.lv.