Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā notiks cīņu čempionāts '101 Fighting championship'

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā notiks cīņu čempionāts '101 Fighting championship'

3. maijā Olimpiskā Skonto hallē norisināsies pirmais profesionālais cīņu čempionāts "101 Fighting championship", informē portāls balticevents.info. Vakara gaitā notiks cīņās pēc boksa, kikboksa un MMA noteikumiem.

Skatītājiem būs iespēja redzēt cīņas ar tādiem sportistiem, kā Kaspars Kambala, Kristaps Zutis, Zaurs Džavadovs, Roberts Sujiņš, Kristaps Bulmeistars, Edgars Freimanis, Oļegs Jemeļjanovs, Māris Timofejevs un daudzi citi.

Kā informē paši pasākuma "101 Fighting championship” organizātori, turnīri notiks regulāri un katrs atšķirsies ar labākiem sportistiem. Uz ringā uzstāsies titulēti cīkstoņi, populāri sportisti un tie, kas paradīja savu meistarību citos cīņu pasākumos.

Bijušais basketbolists Kaspars Kambala profesionālā boksa ringā atgriezās ar pārliecinošu uzvaru, kur pieveica  ar nokautu Baltkrievijas pārstāvi Aļaksandru Ņahajčuku. Kambala boksam pievērsās 2007. gadā, kad Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) viņu diskvalificēja uz 24 mēnešiem par kokaīna lietošanu. Kambala sāka aktīvi trenēties boksā, aizvadīja divas cīņas amatieru konkurencē un četras cīņas uz profesionāla ringa.

Latvijas kikbokseris Zaurs Džavadovs nesen izcīnīja uzvaru un dabūja WKN Eiropas čempiona jostu. Zaurs tagad ir savā labākā formā un čakli trenējas savai nākamai cīņai.

Skandalozs bokseris Kristaps Zutis, kurš martā piekauja viltus ziņu "tēvu" Niku Endziņu, savu pēdējo cīņu aizvadīja arī nokautējot pretinieku. Kristaps šobrīd regulāri trenējas zem galvenā trenera Josifa Kovči patronāžas. Nākama cīņa būs devītā pēc kārtas Zuta profesionālā karjerā.

“Turnīros mēs vēlamies skatītājiem radīt vairāk Latvijas talantus. Šoreiz mums būs divas titul cīnās pēc MMA noteikumiem. Par Latvijas čempiona jostu cīnīsies Roberts Skujiņš un Armands Tilens. Bet par Baltijas titula jostu cīnīsies viens no labākajiem smagsvariem Oļegs Jemeļjanovs” – informē "101 Fighting championship". Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.