Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populāri dziedātāji Artik & Asti

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populāri dziedātāji Artik & Asti

29. maijā Arēnā Rīgā uzstāsies populārs ukraiņu duets Artik & Asti, informē portāls balticevents.info.

Mūziķis un producents Artjoms Umrihins jeb Artik sācis nodarboties ar mūzikalo mākslu uzreiz pēc skolas. Pirmais viņa projekts bija grupa “Karai” («Караты»), kura veiksmīgi koncertēja pa visu Ukrainu. Arika un Keksa duets savāca lielu lokālo balvu daudzumu, izlaidīja divus albūmus un aizgāja atvaļinājumā.

2010. gadā Artik pēkšņi dzirdēja Annas Dzjubas demo ierakstu un uzreiz piedāvāja viņai sadarboties: Umrihins izdomāja izveidot kvalitātīvo duetu ar sieviešu vokālu. Ta arī paradījas grupa Artik & Asti. Tas ir pieredzējuša producenta un profesionālas vokālistes popmūzika.

Pirma albūma darbi vairākus mēnešus turējās radiostaciju rotācijās, otrais albums divas reizes saņēma platīna diskus un ar treša albūma dziesmu “Nedeļimi” («Неделимы») grupa saņēma Zelta Gramofona balvu, kā arī uzvarēja daudzo citu prēmiju nominācijās. Pēc šī brīža grupas popularitāte saka strauji augt uz augšu. Klips uz dziesmu “Nedeļimi” savācis vairāk nekā 30 miljonu skatījumu YouTubā.
 

Rīgā Artik & Asti prezentēs savu svaigo programmu “Grustnij Dens” («Грустный Дэнс»), ka arī izpildīs savus labākos darbus. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.