Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Pirmo reizi Rīgā – komiskā izrāde “Kantoris”

2018. gada 19. septembrī  Rīgā, VEF kultūras pilī viesosies N. Akimova vārdā nosauktais komēdijas teātris ar Krievijā veselu smieklu trīci izraisījušo izrādi “Kantoris”.

Sergeja Filatova iestudētā izrāde “Kantoris” skatītājiem pusotras stundas garumā ļaus izdzīvot biroja darba dienu, apskatot to caur humora prizmu. Izraujieties no ikdienas rutīnas! 

Darbība notiek birojā, kurā sākumā parasta darbdiena izvēršas šovā ar jautru un vietām pat mistisku sižetu. Izrādes varoņu kvartets publiku pārsteigs un sajūsminās ar akrobātiskiem trikiem, darba vieta pārvērtīsies par videospēlēs redzētu supervaroņu un ļaundaru sāncensības pārpilnu pasauli, bet pieticīgs kantora darbinieks sevī atklās iespējas, par kurām agrāk nav pat nojautis. Vienmuļā astoņu stundu darba diena sagriezīsies ar kājām gaisā, un skatītājiem pārlīs spilgtas emocijas!

Dažāda vecuma cilvēku smiekli izrādē ir tikai un vienīgi aktieru meistarības rezultāts. Īsto gaisotni skatītājiem viņi uzbur bez gariem monologiem, pateicoties savam talantam, kā to sensenos laikos darīja Čārlijs Čaplins: bez vārdiem, toties smieklīgi un ar jēgu. 

Biļetes var iegādāties visās “Biļešu serviss” kasēs un internetā: www.bilesuserviss.lv