Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Pirmo reizi Rīgā – komiskā izrāde “Kantoris”

2018. gada 19. septembrī  Rīgā, VEF kultūras pilī viesosies N. Akimova vārdā nosauktais komēdijas teātris ar Krievijā veselu smieklu trīci izraisījušo izrādi “Kantoris”.

Sergeja Filatova iestudētā izrāde “Kantoris” skatītājiem pusotras stundas garumā ļaus izdzīvot biroja darba dienu, apskatot to caur humora prizmu. Izraujieties no ikdienas rutīnas! 

Darbība notiek birojā, kurā sākumā parasta darbdiena izvēršas šovā ar jautru un vietām pat mistisku sižetu. Izrādes varoņu kvartets publiku pārsteigs un sajūsminās ar akrobātiskiem trikiem, darba vieta pārvērtīsies par videospēlēs redzētu supervaroņu un ļaundaru sāncensības pārpilnu pasauli, bet pieticīgs kantora darbinieks sevī atklās iespējas, par kurām agrāk nav pat nojautis. Vienmuļā astoņu stundu darba diena sagriezīsies ar kājām gaisā, un skatītājiem pārlīs spilgtas emocijas!

Dažāda vecuma cilvēku smiekli izrādē ir tikai un vienīgi aktieru meistarības rezultāts. Īsto gaisotni skatītājiem viņi uzbur bez gariem monologiem, pateicoties savam talantam, kā to sensenos laikos darīja Čārlijs Čaplins: bez vārdiem, toties smieklīgi un ar jēgu. 

Biļetes var iegādāties visās “Biļešu serviss” kasēs un internetā: www.bilesuserviss.lv