Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Naidžels Kenedijs

Pasaulslavenais britu virtuozs, Ginesa rekorda īpašnieks un mūsdienu visveiksmīgākais vijolnieks Naidžels Kenedijs pirmo reizi uzstāsies Latvijā ar vērienīgu koncertu. 28.janvārī Rīgas Kongresu namā leģendārais mūziķis iepazīstinās skatītājus ar programmu “The New Four Seasons”, kā arī izpildīs autordarbus no albuma “My World”, kas veltīts viņa skolotājiem.
 
        Naidžels Kenedijs nav vienkārši mūziķis - ģēnijs, bet gan revolucionārs ar skandalozu reputāciju akadēmiskajās aprindās. Viņš sarīkojis apvērsumu mūzikas pasaulē ar savu rokenrola attieksmi pret klasiskajiem skaņdarbiem un ar klasisko pieeju rokmūzikai. Kenedija pirmais albums, kurā iekļautas Antonio Vivaldi "Gadalaiku" interpretācijas, pacēla viņu vijoļmūzikas slavas virsotnē un atnesa mūsdienu populārākā vijolnieka slavu, turklāt šis albums iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā visu laiku pārdotākais klasiskās mūzikas albums.
 
        Viņa nākamie albumi – Brāmsa, Sibeliusa, Bēthovena un Čaikovska vijoļkoncerti – ieguvuši zelta statusu un kļuvuši par vijoļmūzikas etalonu. Sasniedzis visu iespējamo klasiskās vijoļspēles jomā, mūziķis ķērās pie triumfālā projekta “Hendrix Concerto”, kurā iekļāva rokmūziķa Džimija Hendriksa dziesmu klasiskās versijas. Vēlāk sekoja džeza un folkmūzikas projekti.
 
        2015.gadā Naidžels Kenedijs ierakstīja albumu “The New Four Seasons”. No pirmā leģendāro “Gadalaiku” albuma šis atšķiras ar daudz brīvāku rokmūzikas traktējumu. Gadu vēlāk Kenedijs izdeva albumu “My World”, kurā iekļautas viņa paša kompozīcijas, tai skaitā tās, kuras mūziķis veltījis saviem mentoriem, leģendārajiem skolotājiem Jehudi Menuhinam un Stefanam Grapelli.
 
        Naidželam Kenedijam pieder 1736.gada Džuzepes Gvarnēri del Džezu vijole. Par spīti savam superzvaigznes statusam Naidžels Kenedijs nebūt neslimo ar zvaigžņu slimību. Viņš nēsā panku stila frizūru, dod priekšroku apģērbam no krāmu tirdziņa, laiku pa laikam izkrāso seju sava iemīļotā futbola kluba Aston Villa krāsās un dažkārt koncerta laikā skatītāju zālē raida futbola bumbu.
 
        Naidžela Kenedija koncerti ir ne tikai klasiskās vijoļspēles etalons. Tas ir arī kaisles pilns, brīvs, gudrs un neticami precīzs izpildījums. Nepalaidiet garām mūsdienu neordinārākā vijolnieka uzstāšanos 28.janvārī Rīgas Kongresu namā.