logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgā sākusies 'Randiņi tumsā'

Jaunajā “muzejā tumsā” (Ķengaraga iela 1a, 2. stāvs) aktīvi sākusies darboties “randiņi tumsā”.

Rīgā atklāts jauns 'muzejs tumsā'

Muzeja viesi neredzīga gida pavadībā tumsā varēs iepazīt objektus, izmantojot dažādas maņas – dzirdi, tausti, ožu un garšu. Projekta “Muzejs tumsā” mērķis ir mazināt stereotipus par cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Sākot ar 2021. gada jūliju, Biļešu Serviss piedāvā pilnīgi jaunu pakalpojumu – biļešu apdrošināšanu.

Biļešu apdrošināšana garantē pircējam kompensāciju par biļetes iegādes cenu gadījumā, ja klients nevar apmeklēt pasākumu sava vai ģimenes locekļa pēkšņas saslimšanas, ceļu satiksmes negadījuma vai mājvietai nodarīta bojājuma dēļ tieši pirms pasākuma. Papildus šiem negadījumiem, apdrošināšana darbojas arī COVID-19 saslimšanas gadījumos.

JAKE BUGG UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

Izpārdoti koncerti, prestižas nominācijas, neskaitāmi nr. 1 hiti, pirmo reizi Latvijā, nākamā gada 6. maijā, koncertzālē Palladium uzstāsies angļu mūziķis Jake Bugg. Mākslinieks Rīgā viesosies sava jaunākā albuma “Saturday Night, Sunday Morning” ietvaros, kas pie klausītājiem nonāks š.g. 20. augustā. Biļetes uz Jake Bugg koncertu koncertzālē Palladium iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 25. jūnija, plkst. 11:00.

Skots Bredlijs un Postmodern Jukebox uzstāsies koncertālē Palladium

Nākamā gada 25. martā, koncertzālē Palladium uzstāsies popmūzikas-džeza fenomens Skots Bredlijs ar izcilo mūziķu apvienību “Postmodern Jukebox” koncertturnejas “The Grand Reopening Tour” ietvaros. Skots Bredlijs un “Postmodern Jukebox” ir kļuvuši par pasaules mēroga sensāciju un savu popularitāti ieguvuši transformējot mūsdienu lielākos hitus retro mūzikas stilā.

ANSIS UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Sen gaidītā pašmāju hip-hop mākslinieka anša dzīvā uzstāšanās beidzot tiks sagaidīta 19. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. augustam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 31.10.2021.

Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA šoruden Patriotu nedēļā

No 15. līdz 17. novembrim Rīgā, Patriotu nedēļas noskaņā, norisināsies Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA (MM). Modes skatēs, kas notiks Rīgas Krēslu fabrikas telpās Starta ielā 1, būs apskatāmas vairāk kā 20 iemīļotu pašmāju modes dizaineru, strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu, un jauno talantu radītās kolekcijas un pieteikumi.

MODES MANIFESTĀCIJA norises mērķis ir dot iespēju jebkurā attīstības stadijā esošam modes zīmolam plašai publikai izrādīt un popularizēt savu jaunāko kolekciju, palielināt sabiedrības informētību par Latvijas modi, un veicināt modes zīmolu pieejamību un patēriņu Latvijā, un ārzemēs. MM fokusā ir jauno modes talantu atklāšana, industrijas attīstības veicināšana.  
Intriģējošākais notikums ir otro gadu notiekošais jauno modes dizaineru konkurss “Jaunais talants”, kura organizēšanas tradīcija uzsākās iepriekšējā gadā. Konkursa” mērķis ir atklāt un popularizēt jaunos modes dizainerus plašā sabiedrībā, sniegt iespēju tiem gūt praktisku pieredzi, kā arī atbalstīt jauno dizaineru tālāko attīstību un ātrāku integrēšanos modes industrijā, veicinot zināšanu un pieredzes apmaiņu, kā arī nodrošinot praktisku atbalstu kolekcijas komercializācijas, specializētu kursu, publicitātes atbalsta u.c. veidos. “Jaunais talants” konkursa finālam kvalificējušies dalībnieki tiks paziņoti 6.novembrī. Dalībai konkursa finālā tiek izvirzītas 10 kolekcijas. “Jaunais talants” konkursa fināla skates notiks 15.novembrī plkst. 20.00. Tās vērtēs starptautiska žūrija.

Trešdien, 15.novembrī plkst 18.00 modes mēle tiks atvēlēta bērnu modes zīmoliem Lazy Francis, Leny Tomy Factory, Hebe un Petra.lv. Šīm skatēm sekos jauno dizaineru konkurss “Jaunais talants” plkst 20.00.

16.novembrī sevi pieteiks plašs modes zīmolu spektrs, kas pārstāv dažādus modes segmentus un atrodas dažādās attīstības stadijās. Būs redzami konceptuālie modes zīmoli – Baiba Ladiga, Status by Shtamguts un Arvils Linde, publikas iemīļotais un pieredzējušais zīmols Alexander Pavlov, attīstību piedzīvojušie zīmoli IN by Inga Nipāne, Day off, Helen Chaude, kā arī savas zīmola gaitas sākošie Una Bērziņa, Laima Jurča un Ivetas Vecmanes radītais zīmols “IV”.

Piektdien, 17.-19. novembrī dažādās vietās Rīgā darbosies showroom, kā arī notiks aktuālo zīmola kolekciju prezentācijas un apmeklētājus sagaida īpašas cenas.

MODES MANIFESTĀCIJAS norises vieta ir industriālajā teritorijā Rīgas Krēslu fabrikas ēkā, Starta ielā 1, Rīgā. Uz modes skatēm aicināts ikviens interesents. Biļetes pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās. Modes skates būs redzamas nacionālās apraides televīzijā Riga TV24 un straume.lmt.lv

MODES MANIFESTĀCIJA kuratore ir Dita Danosa, vizuālās identitātes autore ir modes dizainere Žanete Auziņa un fotogrāfs Artūrs Kondrāts. Grafiskā dizaina autors ir Kirils Kirasirovs.

MM organizators ir biedrība Latvijas Modes palāta – modes profesionāļu pašu izveidota lielākā un aktīvākā nozares nevalstiskā organizācija Latvijā, kas dibināta 2010. gadā. Tās mērķis ir attīstīt un veicināt Latvijas modes industrijas izaugsmi, organizējot modes skates, diskusijas, prezentācijas, kontaktu biržas, tā sniedzot iespēju Latvijas modes dizaineriem un zīmoliem piedāvāt jaunās kolekcijas plašam klientu segmentam vietējā un starptautiskā mērogā, kā arī atbalstīt Latvijas modes patēriņu sabiedrībā.

Vairāk informācijas: http://latvianfashion.com/