logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

JAU ŠONEDĒĻ KONCERTZĀLĒ PALLADIUM UZSTĀSIES JACK WHITE

Koncertzālē Palladium Rīga jau pēc divām dienām - 3. oktobrī uzstāsies 12 Grammy balvu ieguvējs Jack White. Bijušais The White Stripes, The Raconteurs un The Dead Weather solists, neskaitāmu superhītu, tostarp Seven Nation Army autors, viens no galvenajiem vinila ierakstu popularitātes veicinātājiem un ierakstu kompānijas Third Man Records dibinātājs. Tā ir reta iespēja redzēt Jack White tik mazā koncertzālē. Tikai dažas dienas pirms koncerta par iesildītājiem tika izvēlēts Inokentijs Mārpls. 

Koncerts īsā laikā tika izpārdots, tāpēc aicinām ierasties uz koncertu laicīgi. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00, iesildītāji Inokentijs Mārpls uzstāsies 20:00 un Jack White uz skatuves kāps ap plkst. 21:00. 

Rokgrupa “Inokentijs Mārpls” dibināta 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu “Aklā Zarna”, kas 1987. gadā pārdēvēta par “Inokentijs Mārpls”. Tās līderis Dambis, pateicoties savam ieguldījumam Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā, tiek dēvēts par Latvijas pagrīdes mūzikas krusttēvu. Grupa ir leģendāra ar savu ieguldījumu pankroka attīstībā Latvijā, kas turklāt tiek uzskatīta par PSRS hardcore aizsācējiem. “Inokentijs Mārpls” koncertējusi neskaitāmos lielos un mazos festivālos ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā. Grupas skanējumu viedo punk, rock ‘n’ roll, reggae, hardcore, un rock mūzikas elementi. Grupa “Inokentijs Mārpls” izdevusi sešus mūzikas albumus, no kuriem jaunākais – “Āmuris un sirpis” – iznāca 2017. gada decembrī, svinot grupas 30 gadu jubileju.

Latvijā Jack White viesosies sava jaunākā albuma “Boarding House Reach” pasaules turnejas ietvaros. Martā iznākušais albums uzreiz kļuva par pārdotāko ASV, iekarojot Billboard 100 topa pirmo ailīti, kā arī saņemot sajūsmas pilnas atsauksmes no kritiķiem, kuri izcēla mūziķa ambīcijas, mākslinieciskos eksperimentus un atkāpšanos no iepriekšējo ierakstu veiksmes formulas.Jāatzīmē, ka Jack White ļoti svarīgs ir tiešais kontakts ar publiku, tāpēc, pēc īpaša mākslinieka lūguma vēlamies informēt, ka šis koncerts kā citi Boarding House Reach tūres ietvaros, tiks aizvadīts BEZ MOBILAJIEM TELEFONIEM. Pasākuma laikā nebūs atļautas foto, video vai audio ierakstīšanas ierīces. Pirms ierašanās koncerta norises vietā, visi telefoni, tāpat kā pārējās foto un video ierīces, tiks droši noglabātas Yondr somiņās, kas tiks atslēgtas pēc koncerta beigām. Telefons slēgtajā somiņā būs pie tevis visu koncerta laiku un nepieciešamības gadījumā somiņu būs iespējams atslēgt jebkurā laikā speciālajās Yondr telefonu zonās ēkas vestibilā.