Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Jau rītvakar vērienīgā radio SWH 25.dzimšanas dienas flashback ballīte

Radio SWH 25.dzimšanas dienas flashback vērienīgais pasākums Ganību dambī 24D norisināsies jau rīt, 14.jūlijā. Kā jau ziņots iepriekš, uz skatuves tāpat kā pirms 25 gadiem kāps Rozalla, Haddaway, Army of Lovers, Dženija Bergrena no grupas Ace of Base un virkne pašmāju mākslinieku, kā arī gaidāmi pārsteigumi no Radio SWH. Biļetes uz pasākumu joprojām pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.
 
Pašā vasaras vidū pasākuma apmeklētājiem būs iespēja atgriezties ceturtdaļgadsimtu senā pagātnē un baudīt 90-to gadu šarmu autentiskas dzīvās mūzikas izpildījumā, jo uz skatuves kāps Rozalla, Army of Lovers, Haddaway un Dženija Bergrena no Ace Of Base. Pasākuma īpašie viesi būs Radio SWH vienaudži un līdzgaitnieki grupa “Labvēlīgais Tips”, kādreizējā ētera balss Horens ar grupu “Riga Reggae” un Ēriks Loks ar īpašu jubilejas performanci. Un tas vēl nav viss, jo pārsteigumi sekos.
 
Pasākuma rīkotāji un Radio SWH atgādina, ka pasākums notiks pie radio jaunās mājvietas – Radio SWH parkā Ganību dambī 24D. Speciāli pasākumam būs pieejama arī autostāvvieta Ganību dambī 25C. Kā arī tiem, kas plāno doties turp ar sabiedrisko transportu, no pilsētas centra norises vietā var nokļūt ar 5. vai 9. tramvaju. Kā arī ar 2. autobusu un  15. un 19.trolejbusu ar norādi “Uz parku Ganību dambī”, braucot līdz pieturai “Rankas iela”.

Norises vietas plānu skatīt šeit!
 
Organizatori atgādina arī, ka norises vietā nebūs atļauts ienest lietussargus, saliekamos krēslus, savus ēdienu un dzērienus un profesionālo foto un video tehniku, nesaskaņojot ar norises rīkotājiem. Kā arī informē, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Vakara laika plāns:
19:00 RTU STUDENTU PŪTĒJU ORĶESTRIS SPO
19:30 PASĀKUMA ATKLĀŠANA
19:50 MAZĀ SESTDIENA
20:15 MK PROJEKTS UN ĒRIKS LOKS
20:30 ROZALLA
21:30 ARMY OF LOVERS
22:20 RADIO SWH 25 pārsteigums
22:35 ACE OF BACE
23:25 HORENS UN RIGA REGGAE
23:45 HADDAWAY
00:20 LABVĒLĪGAIS TIPS
01:00 RADIO LĀGA

Vairāk informācijas
https://www.facebook.com/events/352581525149701/
http://army-of-lovers.com
http://www.rozallaofficial.com
http://jennyberggren.com
http://haddaway.eu

Video
Ace of Base
https://www.youtube.com/watch?v=d73tiBBzvFM
Army of Lovers
https://www.youtube.com/watch?v=di18hTFTwIw
Haddaway
https://www.youtube.com/watch?v=HEXWRTEbj1I
Rozalla
https://www.youtube.com/watch?v=WI42hQHfbi8

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/414247742326721/