Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Jau rīt LABVAKAR KLUBĀ 'HAMLETS'. ALEKSANDRS KAZAKOVS AR PROGRAMMU 'RŪGTĀ KAFIJA'

Jaunā Rīgas koncertprojekta ietvaros – dziedātājs, dzejnieks un komponists Aleksandrs Kazakovs iepazīstina ar programmas “rūgtā kafija” pirmizrādi. Tas būs ironisks, lirisks, filozofisks un pat nedaudz huligānisks radošais muzikālais vakars.

Aleksandrs Kazakovs tiek saukts par “Rīgas“ Balsi ”. Viņš piedalījās populārā Krievijas televīzijas šova“ Balss ”sestajā sezonā. No 10 000 mūziķiem nokļuva dziedātāja Dimas Bilana komandā. Rīgā Aleksandrs Kazakovs strādā ar grupu Da’ Ba Indijas rokmūzikas stilā. Un viņš vienmēr iekaroja klausītājus ar sirsnību, pārsteidzošu vibrato vokālu, harizmātisko stilu un repertuāra oriģinalitāti.
Koncertu programmas otrajā daļā - radoša sarunu šovs ar auditoriju. Mākslinieku personiskajā telpā netiks šķēršļi. Aleksandrs Kazakovs - interesants sarunu biedrs ar dziļu personīgo filozofiju.

Programmas „Rūgtā Kafija” prezentācijas laikā teātra kafejnīcā gatavo kafiju pēc īpašas svētku receptes. Visa vakara garumā ir pieejams teātra bārs.