logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

JAU PĒC NEDĒĻAS MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ ILGI GAIDĪTAIS ARCADE FIRE KONCERTS AR ĪPAŠIEM VIESIEM – PROJEKTU SHIPSEA

Jau pēc nedēļas, 6. augustā, Mežaparka Zaļajā teātrī beidzot uzstāsies Kanādas indie mūzikas superzvaigznes Arcade Fire. Koncerta īpašie viesi būs Jāņa Šipkēvica projekts Shipsea, kas koncertā pirmatskaņos pavisam jaunu dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar Arcade Fire vijolnieci Sāru Noifeldi. Pēdējās biļetes uz koncertu joprojām ir pieejamas Biļešu Serviss tīklā.

Shipsea ir Jāņa Šipkēvica 2014. gadā izveidots projekts, ar ko laika gaitā Jānis ir uzstājies gan kā solomākslinieks, gan arī muzicējis kopā ar tādiem izpildītājiem kā Matīsu Čudaru, Laimu Jansoni, Ivaru Arutjunjanu, Elizabetu Lāci, Rūdolfu Macatu, Miķeli Putniņu, Latvijas Radiokori un citiem. 2016. gada vasarā Shipsea Durbē un Berlīnē uzstājās kopā ar Arcade Fire vijolnieci Sāru Noifeldi, šajā laikā radot arī vairākus jaunus skaņdarbus.

“Dzīve ir dažādu neparedzamu, neizzināmu brīnumu pilna. Jo sevišķi mūzikā - pēkšņi tālienē tu vari atrast tuvu domubiedru, kas tevi saprot un ļauj ieraudzīt iepriekš piedzīvoto skaņu pasauli pavisam savādāk. Sāra ir mans draugs un skolotājs,” atzīst Šipkēvics, piebilstot, ka nevar sagaidīt 6. augustu, kad viņš atkal uzstāsies kopā ar Noifeldi.

Mūzikas kritiķi Arcade Fire ir atzinuši par vienu no labākajām koncertgrupām, kuru koncertos iespējams piedzīvot īsta karnevāla sajūtu. Nesamākslots indie, enerģija un pārsteigumu pārpilns koncerts – tā visbiežāk tiek vērtētas grupas uzstāšanās. Ir skaidrs, ka Arcade Fire sarīkos vienu no šīs vasaras skaļākajiem koncertiem.

Vienīgajā koncertā Baltijā Arcade Fire atskaņos gan dziesmas no jaunākā albuma “Everything Now”, kuru pasaules mūzikas apskatnieki raksturo kā elektropopa un disko apvienojumu, gan hitus no iepriekšējiem albumiem. Albuma tituldziesmas “Everything Now” producents ir Thomas Bangalter, kas labāk zināms kā viens no franču grupas Daft Punk dalībniekiem.

Kā jau tas pēdējos gados ir ierasts, arī šovasar Arcade Fire ir vairāku pasaulē lielāko festivālu galveno mākslinieku vidū un regulāri sniedz izpārdotus koncertus milzīgās arēnās, tāpēc uzstāšanās Mežaparka Zaļajā teātrī būs īpašs notikums, ļoti intīms un neierasts piedzīvojums visiem klātesošajiem. Jau ilgstoši apvienība tiek dēvēta par vienu no pasaulē labākajām dzīvajām grupām, kura par saviem koncertiem ir saņēmusi balvas no tādiem prominentiem mūzikas medijiem kā NME un Mojo.

Atgādinām, ka Biļešu Serviss tīklā un internetā www.bilesuserviss.lv joprojām ir pieejamas pēdējās biļetes uz Arcade Fire koncertu Mežaparka Zaļajā teātrī.