Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Izstāde-instalācija 'NO HUGS AND KISSES'. Bez apskāvieniem un skūpstiem.

No 30.jūnija līdz 27.jūlijam Mūsdienu mākslas galerijā Happy Art Museum ( Sporta 2 kvartāls) notiks Baltkrievijas mākslinieces Marijas Gvardeicevas izstāde-instalācija. Instalācija ir veltīta COVID-19 sēkām un to iespaidu uz cilvēkiem. Pasaulei, kura bija pieraduši pie ceļojumiem un aktīvās sociālās dzīves, nākas apstāties. Šis darbs ir neliels pētījums: jaunas pasaules un jaunas korona-realitātes pieredze.

“Neredzamas emocionālās pārmaiņas – pēc trīs mēnešu izolācijas mēs kļuvām citādi. Tomēr kādi?
Kādus pārdzīvojumus mēs esam atklājuši sevī, un kuri ir palikuši nepamanīti, nepiefiksētie ar prātu?
Man bija svarīgi “noenkurot” emocijas un jaunus uzvedības paradumus – un instalācija parādījās kā  šo straujo sociālo pārmaiņu refleksija,” – stāsta autore.  

Instalācija sastāvēs no 4 atsevišķām telpām, kurās apmeklētāji varēs izdzīvot un izjust dažādu pieredzi. Viena no telpām ir paredzēta ārstiem un viņu ieguldījumam cīņā pret pandēmiju.

Marija Gvardeiceva rada instalācijas par asām sociālām tēmām, strādājot ar dažādiem media un objektiem. Viņas pēdējā instalācija #безконфет notika 2019. gada decembrī Minskā (Baltkrievijā).
Marijas darbi piedalījās izstādēs Baltkrievijā, Ukrainā, Polijā, Lietuvā.