Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Vadima Avvas izrāde „Ne vārda pa mīlestību” martā svin savu 1 gada jubileju.

Vadima Avvas izrāde  „Ne vārda pa mīlestību” martā svin savu 1 gada jubileju. Ir pagājis tieši gads kopš pirmizrādes Latvijas Nacionālajā operā. 

Rīdzinieki un galvaspilsētas viesi šo izrādi varēs noskatīties 2016. gada 8. martā  plkst. 19.00 Maskavas namā . 
 
„Ne vārda  par mīlestību”- tā ir neparasta izrāde  par romantisku un kaislīgu, abpusēju un nelaimīgu, bezcerīgu un debesīs ceļošu, ļoti dažādu mīlestību. Izteiksmīga horeogrāfija, mūsdienīga dzeja, klasiskā mūzika un mūsdienu hīti, emocijas, kuras pierpilda mūsu dvēseli un savijas kopā
 
 No 2015 . gada septembra izrādi var noskatīties Makavas  nama koncertzālē.
 
„ Man patīk, ka izrāde sanāca dzīva. Pati izrādes forma paredz , ka katru reizi tā  mainās, radot  jaunus  notikumus, kuri  savijas mūzikas, dejas, pārdomu un dzejas pavadībā .Katru reizi tā pārņem savā varā citādāk. Esmu ļoti pateicīgs saviem partneriem. Annai Romenkovai par ekspresiju un burvīgo horeogrāfiju, sākot ar  baletu līdz modernajai dejai. Ingūnai Grīnbergai par talantu mācēt spēlēt  klavieres  tā, ka tās kļūst par daļu no tevis.Tas viss atļauj „izaudzēt nedaudz citādu izrādi,” -saka Vadims Avva .
 
 8. martā izrāde  „Ne vārda par mīlestību”-labākā un neaizmirstāmākā dāvana vismīļākajiem.