logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Intervija ar Luis Fonsi

Luis, kādi ir tavi iespaidi ceļojot pa Eiropu?
LF: Manas dzīves laikā esmu daudz ceļojis pa Eiropu. Esmu vienmēr to ļoti mīlējis. Tagad, pasaules tūres "Mīlestība un deja 2017” ietvaros, man  iespēja iepazīt arvien jaunas valstis, un man par to ir liels prieks.
Ir neaprakstāmi interesanti, iepazīt atšķirīgas kultūras, tikties ar cilvēkiem, izbaudīt  nacionālos ēdienus un izbaudīt dabu.
Liels prieks, ka Latvijā tik daudz cilvēku bauda manu mūziku, lai gan spāņu valoda nav viņu dzimtā. Tas ir patiešām pārsteidzoši!
 
Kura valsts, no tām kurās esat uzstājies, jums patīk visvairāk, protams, ja neskaita jūsu mājas Puertoriko.
LF: Tas ir ļoti grūts jautājums. Es mīlu daudzas valstis, daudzu iemeslu dēļ. Nav iespējams nosaukt tikai vienu. Man ļoti patīk Spānija, Francija, Itālija, Argentīna, Čīle, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis.
Kā jau iepriekš minēju, ar šo ceļojumu man ir iespēja apmeklēt jaunas valstis. Varēšu veikt kopsavilkumu koncerttūres beigās. Šī sniegtā iespēja ir labākā koncerttūres sastāvdaļa.
 
Pastāsti mums par milzīgajiem postījumiem Puertoriko pēc viesuļvētras. Kā jūsu fani Eiropā varētu palīdzēt, lai atjaunotu šo skaisto salu?
LF: Pirmkārt, pateicos par lielo atbalstu, ko izjūtam jau patlaban. Šī katastrofa ir ietekmējusi mūs visus. Tā ir milzīga nelaime. Viesuļvētras “Maria” graujošie postījumi, ko var redzēt televīzijā, nav pat tuvu reāli radītajiem zaudējumiem. Cilvēkiem nav elektrības, trūkst pārtikas, ūdens vai zāles. Mana skaistā un dinamiskā sala ir sagrauta. Daudziem cilvēkiem izmisīgi ir nepieciešama palīdzība.
Mans mērķis ir palīdzēt, lai sala atgūtu savu izslavēto skaistumu. Šim mērķim esmu izveidojis ziedojumu lapu - https://www.youcaring.com/luisfonsi, lai piesaistītu un vāktu līdzekļus Puertoriko iedzīvotāju atbalstam, tai skaitā La Perla apgabalam, kur pagājušajā gadā mēs filmējām videoklipu "Despacito".
Tur cilvēki ir zaudējuši pilnīgi visu. Jebkurš ziedojums ir ļoti vērtīgs, pat ja tas ir dolārs, vai divi, tas ir ļoti nozīmīgi.
 
Jūsu hits "Despacito" interneta vietnē “You Tube” ir sasniedzis 4 miljardus skatījumu. Tas ir kļuvis par visvairāk skatītāko video vēsturē. Kā jūs jūtaties, kad dzirdat šos skaitļus?
LF: Es izjūtu lielu pateicību. Viss, kas notika šogad, ir pārsteigums un svētība. Kopš šī ceļojuma sākuma es izbaudu visu, ko "Despacito" ir atnesis man, ne tikai personīgi, bet arī profesionāli.
Ņemot vērā manu 20 gadu ilgo karjeru, esmu laimīgs, ka varu turpināt izplatīt savu mūziku visā pasaulē. Tas ir sapnis, kas ir piepildījies. Es nevarētu lūgt neko vairāk.
 
Vai jūs nebaidāties, ka būs grūti pārsniegt "Despacito" panākumus?  Kādi ir nākotnes plāni 2018.gadam?
LF: "Man nav bažas par “Despacito”, vai uzdevums pārspēt šīs dziesmas panākumus. Šī dziesma, protams, ieies vēsturē kā ļoti īpaša.
Es katru dienu saku paldies Dievam un saviem klausītājiem. Vienīgais, par ko es varu uztraukties, ir tikai turpināt sniegt maniem klausītājiem lielisku mūziku. Es nevaru ieciklēties un veidot savas nākamās dziesmas, domādams, lai tām būtu līdzība ar “Despactio”. Tā tas nestrādā.

Jūs kļuvāt par Puertoriko tūrisma uzņēmuma vēstnieku, kas cenšas popularizēt salu un padarīt to par tūristu iecienītu vietu. Kādi ir jūsu uzdevumi un kādi ir jūsu mērķi, un kāda varētu būt viesuļvētras "Maria" ietekme uz tūrisma iespējām?
LF: Pirms viesuļvētras “Maria”, mūsu mērķis bija parādīt pasaulei, ka ir tāda skaista vieta Puertoriko. Un tagad mūsu uzmanības centrā ir to atjaunot. Šī traģēdija ir saliedējusi cilvēkus. Cilvēki ir kļuvuši draudzīgāki un cenšas viens otru atbalstīt un palīdzēt. Cilvēku dāsnums un viesmīlība, salas skaistums, šie ir tie momenti, kas padara Puertorico par pārsteidzošu vietu. Noturība un mūsu tautas spēks dod pārliecību, ka Puertoriko ātri atgūsies.
 
Jūs esat bijis mūziķis jau vairāk nekā 20 gadus. Kā jūs jūtaties, kļūstot tik slavens un populārs, tik pēkšņi un visa pasaulē, sakarā ar "Despacito" panākumiem? Vai jūs plānojat mainīt savu mūzikas spēli un stilu?
LF: Man ir bijusi tikai viena darba ētika visā manas 20 gadu karjeras laikā. Es smagi strādāju katru dienu, un nekad nebeidzu radīt. Mūzika ir mana aizraušanās un tas, ko es mīlu visvairāk, tāpēc maz kas mainīsies.
Tagad ir mainījies tas, ka esmu ieguvis iespēju izpildīt savu mūziku lielākas auditorijas priekšā, kuru dzimtā valoda ir atšķirīga no manas. Tomēr viņi to izbauda un dejo, it kā viņi saprastu katru vārdu.Tas ir pārsteidzoši. Un es izbaudu un mīlu katru minūti, un tas ir tikai sākums.
Ar nepacietību gaidu, kad varēšu iepazīstināt pasauli ar savu jauno singlu.
 
Tiek prognozēts, ka šogad jūs varētu laimēt vienu vai pat vairākas Latīņu Grammy mūzikas balvas. Ja iegūsiet šīs balvas, vai tas nākotnē ietekmēs veidu kā spēlējat savu mūziku. Vai rakstot jaunās dziesmas mēģināsiet piesaistīt jaunu mērķauditoriju?
LF: Atzinība ir ļoti svarīga, lai turpinātu darboties. Esmu ļoti satraukts un pateicīgs par visām šogad saņemtajām nominācijām. Tas vienmēr ir liels gods. Bet tas nav apstāklis, kas iespaido veidu kā es veidoju savu mūziku.  Kad es rakstu dziesmas, tās nāk no sirds, no manas dzīves pieredzes.
Tas, manuprāt, ir labākais, ko es varu dot savai auditorijai. Šīs lietas nevar tā vienkārši saplānot, tās ir jāizjūt ar sirdi.
 
Kāds ir plānots nākamais singls un video Eiropai? Vai tas jau ir nolemts?
LF: Jā. Dziesma jau ir ierakstīta. Drīz tā tiks prezentēta. Tās būs kopīga sadarbība ar fantastisku mākslinieku. Pagaidām vēl neatklāšu ar kādu. Mēs ar nepacietību to gaidam un esam ļoti satraukti.
 
Kas vēl ir svarīgs ko jūs vēlētos pateikt faniem Eiropā?
LF: Esmu ļoti pateicīgs par viņu atbalstu un ar nepacietību gaidu dienu, kad tiksimies koncertos. Esmu pagodināts par šādu iespēju, un varu apsolīt, ka būs jautri!