Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Indie-Pop grupas OQJAV koncerts

2019.gada 5.decembrī K.K. fon Stricka villā (Aristida Briāna iela 9, Rīga) pirmo reizi Rīgā uzstāsies Maskavas indie grupa OQJAV (Okudžav). Programmā: ilgi gaidītie hiti un kompozīcijas no jaunā albuma “Kegelban”.

OQJAV – tas ir juteklisks indie pops ar modernām dejām, klavieru nostaļģiju un lielisku liriku.

Grupas sastāvs:
Vadiks Koroļovs — teksti, mūzika un balss
Jaroslavs Timofejevs — mūzika, klavieres
Dmitrijs Šugaikins — skaņa, pogas, bass

Maskavas indie grupa OQJAV radās 2013.gadā, šajā laikā tā ir ieguvusi svarīgas prēmijas un to nominācijas (MTV Europe Music Awards, Jagermeister Indie Awards, Artēmija Troicka “Stepes vilks”), pārdzīvojusi sastāva maiņu un ierakstījusi trīs dažādu albumu, kuriem Krievijas mediji pievērsa lielu uzmanību.

Šodien OQJAV — tas ir dziesminieks Vadiks Koroļevs, basists un elektroinstrumentālists  Dmitrijs Šugaikins un akadēmiski izglītots Jaroslavs Timofejevs. Viņi raksta dziesmas – stāstus, spilgtus skaņas attēlus, kas ir piepildīti ar klusu nevainību un dzīves pieredzi.

OQJAV ir viegli saistīt ar krievvalodīgās dziesmu mūzikas 2010. gadu jauno vilni, nosacīti  intelektuālu indie popu, taču viņi izprot un jūt stilu kā metodi, bet ne pašmērķi. Viņu dziesmās var sastapt gan noslīpētu sintīpopu, kas ir veidots pēc rietumu lekāliem, gan XX gs. Inteliģentās estrādes nostalģiskās skaņas, gan aktuālo elektroniku, kas miksēta ar rečitatīviem un alūzijām par BG, taču šis dažādo skaņu kaleidoskops ir pārdomāts un izveidots tā, ka nekad nekļūst par tīšu eklektiku.

Teju intīma izpratne par detaļām ir atrodama arī OQJAV tekstos — taktiskas un seksuālas dziesmas par mīlestību ir acīmredzams viņu jājamzirdziņš, taču viņi tikpat precīzi apraksta gadījumus, vietas un situācijas. OQJAV— juteklisks indie pops ar modernām dejām, klaviermūzikas nostalģiju un īpašu intonāciju. 

 OQJAV ir īpašs humors — absurds, maigs un uzmanīgs pret vārdiem, precīzi žesti un intonācijas, skaistums it visā. Veidojas viegls, smalks un skaists muzikālais audums, kas, šķiet, būs saprotams arī rietumu klausītājam. Tādēļ, ka vispār jau “Okudžav” skan tikpat spēcīgi kā britu indie popa skatuves zvaigznes The XX vai Metronomy.

https://youtu.be/00A6dnQ2EDI
https://youtu.be/HvGsbZ1e2sw
https://youtu.be/WBHkISA8Xg8

PAR FESTIVĀLU BOTĀNIKA

Nosaukums “Botānika” ataino organizatoru vēlmi rūpīgi atlasīt muzikālos un citus radošos materiālus. Festivāla mērķis – atvest uz Rīgu “svaigus” projektus, atklāt jaunus māksliniekus, papildināt pilsētas kultūras dzīvi ar jaunu formātu, veicināt starpkultūru sakarus. Organizatori sapņo par īpašu vidi, kurā līdzīgi domājošie jūtas komfortabli un valda pozitīva, radoša atmosfēra.
 
Botānika line-up jau ir jauno un talantīgo plejāde: grupa AloeVera, dziedātāja Žeņa Ļubiča, dziedātāja Varvara Vizbora, indie rock grupa Sansara, retro kolektīvs VIA Tatjana. 

Festivāla Botānika autori un organizatori: mārketinga aģentūra PR LINIJA.