logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Kulta grupas HIM līderis uzstāsies Rīgā

Leģendārās somu grupas “HIM” līderis Ville Valo atgriežas Latvijā ar solo programmu. 16. aprīlī koncertzālē “Palladium” Ville Valo, “Neon Noir Tour” koncerttūres ietvaros, izpildīs ne tikai savus jaunākos skaņdarbus no solo albuma “Neon Noir”, bet arī populāros grupas “HIM” jeb "His Infernal Majesty” hitus.

Dailes teātrī uzstāsies itāļu tenori

9.oktobrī Dailes teātrī uzstāsies itāļu tenori Gianluca Paganelli, Fabio Andreotti un Mauro de Santis ar programmu "THE ROMANTIC ITALIAN TENORS" orķestra pavadījumā.

Jūnijā Rīgā uzstāsies Postmodern Jukebox

Slavenais mūziķu kolektīvs Postmodern Jukebox, ko mēdz dēvēt arī par “popmūziku laika mašīnā”, izsludina jubilejas pasaules turneju “10”, kas norāda uz gadu skaitu kopš pirmā publiskā koncerta. Tās ietvaros grupa piedzīvos arī savu 1000. uzstāšanos, tādējādi atzīmējot dubultus svētkus.

Čipsis un Dullais koncerts Palladium

"Čipsis un Dullais aicina uz līdz šim lielāko grupas koncertu Palladium, lai svinētu labāko dziesmu izlases ""Zelta večuki"" (Golden Oldies)  iznākšanu vinila formātā un limitētā daudzumā. Bagātinot, bet neietekmējot dziesmu orģinālo skanējumu, koncertā tiks izpildītas visas līdz šim nospēlēšanas vērtās grupas dziesmas, arī tās, kuras netika iekļautas šajā labāko dziesmu izlasē.

Informācija grupas KINO koncerta biļešu īpašniekiem

Jauna informācija par grupas KINO koncerta norisi Rīgā, kas bija paredzēts 2023.gada 10.jūnijā un pārcelts, tiks publicēta pēc 2023.gada 15. septembra un izsūtīta biļešu īpašniekiem uz biļetes pirkuma brīdī reģistrēto e-pasta adresi.

Grupas Nirvana Tribute koncerts Palladium - jau 6.oktobrī!

Ja vēlaties sajust slavenās grupas grunge mūzikas šarmu, tās trako enerģiju un balsi, kas ir tuvu Kurta Kobeina vokālam - pasteidzieties iegādāties biļetes!

Asking Alexandria koncerts 27.06. Rīgā nenotiks!

Grupas dalībnieka traumas dēļ tiek atcelts šodienas Asking Alexandria Rīgas koncerts

Daddy Was A Milkman uzstāsies ar Sinfonietta Rīga

Viens no Lietuvas populārākajiem un muzikāli augstvērtīgākajiem solo māksliniekiem, kurš vienlaikus ir ļoti iemīļots Latvijā, Daddy Was a Milkman, apvienosies vēl nebijušā un ekskluzīvā sastāvā ar Latvijas valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga. Koncerts notiks Arēnā Rīga amfiteātrī 10. decembrī. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Aminata izziņo solokoncertu koncertzālē Palladium

Talantīgā dziedātāja Aminata turpina aizraut un gatavojas sava jaunā pilnmetrāžas albuma izdošanai, kas būs paplašinājums pērn izdotajam minialbumam “Savvaļas pusē”, kam par godu dziedātāja rīkos sen gaidītu solokoncertu “Paisums.Bēgums” šoruden, 27. oktobrī, koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes jau no šodienas pieejams “Biļešu Serviss” tīklā.

Izmaiņas Biļešu Serviss pierakstīšanās procesā.

Biļešu Serviss pierakstīšanās sistēma ir atjaunināta no 30.maija, saistībā ar to lietotājvārda vietā būs jāizmanto e-pasta adrese.

50 Cent izsludina papildkoncertu Arēnā Rīga

Pēc rekorda ātrumā izpārdotā leģendārā hip-hop pārstāvja 50 Cent koncerta ir panākta vienošanās par papildkoncerta rīkošanu Rīgā — 10. oktobrī, Arēnā Rīga. Šis ekskluzīvais koncerts ne vien ļaus visiem repa klasikas cienītājiem piedzīvot 50 Cent dzīvo uzstāšanos, bet arī apliecina mākslinieka cieņu pret sev uzticīgo fanu bāzi. Koncerta īpašais viesis arī 10. oktobra koncertā būs Busta Rhymes. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā pieejamas no 25. maija plkst. 10.00.

Eirovīzijas uzvarētāja Loreen uzstāsies Rīgā

Eirovīzijas divkārtēja laureāte, unikālās balss īpašniece Loreen 30. novembrī uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Pasaules slavu māksliniece guva 2012. gadā, kad uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā ar ikonisko hitu “Euphoria”, savukārt 10 gadus vēlāk kļuva par pirmo sievieti, kura Eirovīzijas uzvaras laurus guvusi divreiz, šī gada konkursā uzvarot ar dziesmu “Tattoo”. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā pieejamas no 26. maija plkst. 10.00.

Il Divo atgriežas Rīgā

Pasaules mērogā atzītais vokālais kvartets Il Divo atgriezīsies Latvijā ar koncertu šī gada rudenī, 24. oktobrī, Arēnā Rīga. Talantīgie un pieredzējušie vokālisti, augstvērtīgā un profesionālā manierē, izpildīs sev raksturīgo un unikālo repertuāru, klasiskās mūzikas skanējumā izpildot Josh Groban, Toni Braxton un Frank Sinatra populāros hitus kopā ar orķestri, kā arī dziedot operu ārijas un citus klasiskās mūzikas skaņdarbus popmūzikas stilā. Koncerta īpašais viesis Steven LaBrie.

Lindemann World Tour 2023 Latvia

Tils  Lindemans  - industriālā metāla skatuves ikona, vācu dziedātājs, dziesmu autors un dzejnieks; labāk zināms kā galvenais solists un gandrīz visu grupas Rammstein  dziesmu autors, pirmo reizi uzstāsies “Arēnā Rīgā” ar savu jauno grupu 30.11.2023.

Hip-hop leģenda 50 Cent uzstāsies Arēnā Rīga

Triumfējoša atgriešanās Eiropā - pasaulē veiksmīgākais reperis 50 Cent sniegs savu pirmo koncertu Baltijas valstīs un ar vienīgo koncertu šoruden, 9. oktobrī, uzstāsies Arēnā Rīga. Jau tagad ir skaidrs, ka šis būs lielākais šāda mēroga hip-hop notikums Baltijas valstīs un gaidāms vērienīgs koncerts par godu 20 gadu jubilejai, kopš leģendārā debijas albuma “Get Rich Or Die Tryin'” iznākšanas. Koncerta īpašais viesis Busta Rhymes.

Šoruden Palladium uzstāsies talantīgais Grandson

Šodien, plkst, 10.00, sākas biļešu pārdošana uz 19.oktobrī “Palladium” koncertzālē gaidāmo Grandson jeb īstajā vārdā Džordana Edvarda Bendžamina koncertu. Mūzīķis pirmo reizi viesosies Latvijā.

Šoruden Palladium uzstāsies talantīgais Grandson

19.oktobrī “Palladium” koncertzālē pirmo reizi Baltijā uzstāsies jaunais, talantīgais mākslinieks Grandson jeb īstajā vārdā Džordans Edvards Bendžamins.

Will Butler & Sister Squares uzstāsies koncertzālē Palladium

Will Butler ir kādas ļoti zināmas indīroka grupas dalībnieks un līdzdibinātājs ar ko uzstājies arī Latvijā, bet jau ilgus gadus pazīstams ar savu solo karjeru. Will Butler & Sister Squares 7. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 31. marta, plkst. 12.00. 

Grupas Astro’n’out Arēnas koncerts 3. novembrī

2023. gada 3. novembrī Arēnā Rīga no  lielās skatuves savus klausītājus sveiks grupa Astro’n’out, sagaidot klausītājus ar iemīļotiem singliem un vienlaikus prezentējot jaunāko studijas albumu.

GANDRS CIEMS arī šogad POSITIVUS FESTIVĀLA telšu pilsētiņā

Positivus festivāls sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu  Gandrs jau otro gadu atvieglos ceļošanu un piedāvās iespēju pasūtīt divvietīgu vai četrvietīgu telti pašā telšu pilsētiņas sirdī. Rūpējoties par apmeklētāju komfortu, Gandrs izveidojis īpaši izdevīgu piedāvājumu telšu labiekārtošanai.  
 
Gandra ciema piedāvājumā ietilpst divu veidu teltis – divvietīgā Lafuma Camo2 telts, kas paredzēta diviem nakšņotājiem un šī gada jaunums – trīsvietīgā Pinguin Serac telts, kurā iespējams apmesties līdz pat četriem iemītniekiem. Abi telšu veidi, kurus bieži izvēlas atpūtai, lieliski piemēroti gan skaidri saulainām dienām, gan lietainiem laika apstākļiem. Piedāvājums lieliski piestāvēs tiem, kas vēlas atvieglot sev ceļasomu un neuztraukties par telšu transportēšanu, uzcelšanu un nojaukšanu. 
 
Īpašas akcijas ietvaros aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs visiem Positivus festivāla apmeklētājiem piedāvā iespēju ērti un gaumīgi iekārtot savas festivāla mājas, iegādājoties  teltis, guļammaisus, matračus un mugursomas ar 15% atlaidi. Akcija spēkā no 15. jūnija līdz pat 20. jūlijam visos Gandrs veikalos, uzrādot derīgu šī gada Positivus festivāla biļeti. 
 
Positivus, lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai - 19., 20. un 21. jūlijā.
Jau ziņots, ka uz Tele2 skatuves uzstāsies The xx, Sigur Rós, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Jauns Mēness, Willy Moon, The Joy Formidable, Elektro Guzzi, Latvian Blues Band un Iiris.
 
Uz Nordea skatuves uzstāsies Zodiaks, !!! (“chk chk chk”), C2C, Palma Violets, Charli XCX, Efterklang, The Sound Poets, John Grant, Team Ghost, Suuns, No Ceremony, Darwin Deez, Rasabasa un Twenty One Pilots.
 
Uz I Love You skatuves uzstāsies Without Letters, Zebra Island, Momend, Anete, Franco Franco, Carnival Youth, Alise Joste, Bērnības Milicija, Deeper Upper, Markas Palubenka, Odd Hugo, Parára, Stūrī Zēvele, Them Lemons, Tribes of the City, Laika Suns, Sibyl Vane.
 
Uz Red Bull Music Academy skatuves uzstāsies Oogle Vision, Kwazar, OYT, DJ Rapa, Jesse & Jimi Tenor, Jack Beats Riton, Mr. Nestor, DJ Quest & Paul Oja, Halfbrother, Fingalick, ELVI/DUNIAN, Shotman, Firejosé, KAMP!, B.Bravo, Superskankers, MJ Cole un Artwork. 
 
Biļetes uz festivālu nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv. Trīs dienu biļešu cena Ls 37, ar telts vietu - 41 Ls.
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot