Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Disney On Ice piedāvā Brīnumaino Ledus Festivālu

Biļetes uz šoviem Rīgā pieejamas no 18. maija

Rīga, Latvija 8., 9. un 10. janvāris Esiet gatavi apburošam piedzīvojumam un brīnumainiem mirkļiem ģimenes lokā – Rīgā no pašas Disneja karaļvalsts ieradīsies visi mīļākie animācijas tēli, lai 2019. gada janvārī Arēnā Rīga uz ledus sarīkotu Brīnumaino Ledus Festivālu. Biļetes publiskajā pārdošanā pieejamas no 18. maija.

Jau 16. maijā plkst. 10:00 “Biļešu serviss” tīklā tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI un Positivus koncertu kluba biedriem, dodot iespēju biļetes iegādāties pirmajiem. Biļešu cenas pieaugušajiem sākot ar 29 € un bērniem sākot ar 22 €, un tās varēs iegādāties, izmantojot iepriekšpārdošanas kodu.

Brīnumainais Ledus Festivāls izveidots vēl iepriekš neredzētā karaliskā spožumā. Uz ledus tiks izstāstīti vairāki pasaku stāsti. Nāriņa Ariela, Salātlapiņa ar garo bizi, Bella no apburtās pils – iemīļotās varones varēs ieraudzīt prieka un jautrības pilnās situācijās, kas pazīstamas no Disneja animācijas filmām. Vakara galvenās varones noteikti būs māsas Anna un Elza no “oskarotās”, visā pasaulē iemīļotās animācijas filmas Ledus sirds/ Frozen. Kopā ar māsām un viņu draugiem, lielisko sniegavīru Olafu, skarbo kalnu vīru Kristofu un viņa vienmēr izpalīdzīgo ziemeļbriedi Svenu varēs doties piedzīvojumiem pilnā ceļojumā Ziemeļu kalnos, satiekot brīnumainus un neaizmirstamos pasaku tēlus.

“Vairāk nekā 30 gadus ilgajā pieredzē, veidojot šovus Disney On Ice, Feld Entertainment, ilgi gaidīja tieši filmu Ledus sirds/ Frozen,” atzīst producente Nikola Felda/ Nicole Feld. “Pats aizraujošākais, iedzīvinot uz ledus personāžus kā Anna un Elza, ir apziņa, ka viņas sniedz jaudīgus un iedvesmojošus vēstījumus, kas atstāj iespaidu uz skatītāju, kamēr pašas māsas atklāj īsto mīlestības nozīmi.”

Brīnumainais ledus festivāls ir karalisku mirkļu parāde, kurā iemirdzas visdažādākie Disneju tēli. Turklāt enerģijas piepildītā horeogrāfija tā vien vilina skatītājus dziedāt līdzi pazīstamajām dziesmām no labi zināmajām animācijas filmām, kā arī ļauj pilnībā izbaudīt katru mirkli no krāšņajiem šoviem. Skatītājus aizraujošajā ceļojumā pavadīs pasaulē slavenākās peles Mikijs un Minnija, brīnumu valstībā ļaujot satikt Sebastianu un tritonu meitenes no Mazās nāriņas/ The Little Mermaid, raupjos kroga puišus no Sapinušies/ Tangled un lojālos, apburtos kalpotājus no Skaistules un briesmoņa/ Beauty and the Beast.

“Apvienojot Disneja klasisko filmu momentus ar jaunāko kino sensāciju Ledus sirds/ Frozen, kombinējot tos ar komēdijas un mūzikas elementiem esam atklājuši, kā vēl reizi, pavisam unikālā veidā izstāstīt katru no jau labi pazīstamajām pasakām,” komentē producente Džuljeta Felda/ Juliette Feld.


Biļetes uz Brīnumaino Ledus Festivālu Arēnā Rīga 8., 9. un 10. janvārī publiskajā pārdošanā nonāks 18. maijā un varēs iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas pieaugušajiem sākot ar 29 € un bērniem sākot ar 22 €. Vairāk informācija par biļetēm un to veidiem info@bdg.lv