Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

'Deep Purple' koncerts Rīgā pasaules turnejas ietvaros 3. jūnijā Arēnā Rīga!


Rīgā uzstāsies leģendāra komanda, uz kuras dziesmām izauga teju vai visas pasaules rokgrupas, kas jau sen arī tiek uzskatītas par kulta grupam.

“Vai ir kāds ģitārists, kurš, sākot apgūt šo instrumentu, nav spēlējis Smoke On The Water!, ” teica Kirks Hemets no grupas “Metallica”, un drīz vien grupa “Deep Purple” tika iekļauta Pasaules rokenrola slavas zālē, kur jau iepriekš tika “Pink Floyd”, “Led Zeppelin”, “Kiss”, “AC/DC”, “Scorpions”, “Black Sabbath”, “The Rolling Stones” un citi meistari. Miljoniem cilvēku auga, klausoties “Deep Purple” mūziku, zelta un platīna diskus un grupas singlus nevar saskaitīt, un katrs koncerts pulcē jaunu rekordlielu skatītāju skaitu, kuri bieži vien nevar ietilpt vienā stadionā.
 
Mūsu pilsētā grupa atbrauks svinēt savu 50 gadu jubileju. Koncerts notiks jau
3. jūnijā Arēnā Rīga, kur “Deep Purple” rīkos “Baltijas prezentāciju” savam divdesmitajam studijas albumam “inFinite”. Bez šaubām, koncertā skanēs vairākas pazīstamas dziesmas, taču, protams, ne visas. Reiz vokālists un gandrīz visu “Deep Purple” dziesmu autors Ians Gilans jokodams teica: „Mēs sarēķinājām, ka varam spēlēt uz skatuves aptuveni diennakti un ne reizi neatkārtosimies...”

Tiklīdz 1968. gadā Anglijā tika izveidota grupa, tā strauji kļuva populāra – jaunas hipiju kustības un roka kultūras aprindās, kas tik tikko sāka veidoties.

Mūsdienās mūziķi ir izglītoti, zina, kas un kā, kādus akordus spēlēt, kādu ritmu piešķirt, kā bundziniekam sist pa bungām. Taču iedomājieties, ka “Deep Purple” arī bija viena no tā laika - 60. gadu – grupām, kas šos pašus akordus izdomāja, un vēlak tie kļuva par rokmūzikas klasiku.

Toreiz visi vārījās vienā muzikālajā katlā: Ričijs Blekmors, Deivids Koverdeils, Glens Hjūzs, Tomijs Bolins, Džo Satriani, pārnācot no vienas grupas uz otru, spēlējot vienu brīdi tur, un vēlāk citur. Viņi it kā meta izaicinājumu gan “AC/DC” un “The Rolling Stones”, gan “Pink Floyd” un “Led Zeppelin”, bieži uzstājoties uz vienas skatuves un atrādot viens otram, ko katram izdevies sacerēt.

Kā toreiz dzima šīs “taustiņu” melodijas un fantastiskas ģitāras partijas, kas pārsteidza ar savu sarežģītību un vienkāršumu vienlaicīgi? It kā svaiga vēja brāzma pāršalca skatuvi. Turklāt uz skatuves mūziķi spēra nevis biklus soļus, bet droši traucās uz priekšu, it kā leca no klints un ne no kā nebaidījās, nevis gāja bojā, bet atdzima – jau pavisam citā kvalitātē. Tās dziesmas, ko viņi kādreiz radīja, pēc tam deva dzīvību citiem mūziķiem, kuri tagad arī ierindojas starp slavenākajiem uz Zemes.

“Deep Purple” ir pasaules rokmūzikas vēsture. Piemēram, visas krievu kulta rokgrupas – “Mašina vremeni”, “Akvarium”, “DDT”, “Alisa” (un vēl desmitiem citu) uzskata “Deep Purple” mūziku par virzītājspēku, kas viņus mudināja ņemt rokās ģitāras, sēsties pie bungām un ņemt mikrofonus.

Rīgā ieradīsies “Deep Purple” zvaigžņu sastāvs: Ians Gilans, Rodžers Glovers, Ians Peiss, Stīvs Morss un Dons Airijs. Mūžīgi jaunie rokmūziķi, kuri, tāpat kā viņu mūzika, ir „dzīvā vēsture”. Vai zinājāt, ka, piemēram, ar Gilana balsi dzied Jēzuss oriģinālajā un arī leģendārajā rokoperas “Jēzus Kristus - Superzvaigzne” versijā? Bet, piemēram, Stīvens Morss ir iekļauts Pasaules visu laiku dižāko ģitāristu sarakstā. Neesat dzirdējuši?

2017. gada maijā “Deep Purple” uzsāka turneju “The Long Goodbye Tour”, kura ilgs trīs gadus – kā atbalsts albumam “inFinite” (Bezgalība). Starp citu, drīz pēc tam, kad iznāca albums (tieši pirms gada – aprīlī), dziesmas, kas parādījās internetā, dažu dienu laikā noskatījās-noklausījās miljoni. Albums ir apbrīnas vērts, mūzikas kritiķi saka, ka tajā izpaužas visa “Deep Purple” būtība, tāda grupa bija visu 50 gadu garumā.

Vai varat iedomāties – grupai ir jau pusgadsimts. Un šīs apbrīnas vērtas rokgrupas stāsts pusgadsimta garumā ir apvienots vienā albumā, kuru var klausīties bezgalīgi (nosaukums atbilst!). Un, visdrīzāk, to, tāpat ka pašu dziesmu “Smoke On The Water”, atcerēsies kā piemēru citiem mūziķiem, kas tikai sāk atklāt roka skatuvi: paklausieties, ko “vecie” dara!

Kad Rīgā parādījās pirmie plakāti, kas vēstīja par to, ka mūsu pilsētā uzstāsies TĀ PATI grupa “Deep Purple”, rokmūzikas cienītāju vidū notika neliels sprādziens, ko izraisīja kliedziens: “Gaidām!”. Tas nav pārspīlējums. “Deep Purple” koncerts tiešām ir vērienīgs muzikāls notikums Latvijai.

Koncerta biļetes var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv

Sīkāka informācija pieejama organizētāja mājaslapā www.artfront.lv un grupas “Deep Purple” tīmekļa vietnē www.deeppurple.com