Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

BŪTISKA INFORMĀCIJA ARCADE FIRE KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

Jau nākamo pirmdien, 6. augustā, Mežaparka Zaļajā teātrī beidzot sagaidīsim Kanādas indie mūzikas superzvaigznes, vienu no šī brīža aktuālākajām grupām Arcade Fire. Koncerta īpašie viesi būs Jāņa Šipkēvica projekts Shipsea. Koncerts notiks Mežaparka teritorijā esošajā “Zaļajā teātrī”. Aicinām iepazīties ar koncertu atrašanās vietu un nesajaukt ar Mežaparka lielo estrādi.

Koncerta organizatori aicina rūpīgi iepazīstieties ar informāciju par līdzi ņemamo mantu  ierobežojumiem un koncerta norises vietas plānu. Uz koncertu visērtāk doties izmantojot sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Apmeklētāju ērtībām iesakām izmantot 11. tramvaju vai 9. autobusu (gala pietura būs Meža prospekta pusē) kustībā no Rīgas centra uz Mežaparku. Tāpat ērti izmantojami ir 2, 11, 19 un 24. autobuss, ieradīsies Mežaparkā no Viestura prospekta puses (gala pietura Viestura prospekts). Auto novietošana būs iespējama tikai Rīgas satiksmes stāvvietās. Mežaparka Zaļo teātri atradīsi dodoties pa Ostas prospektu un pagriežoties uz Janševska prospektu.

Šāda pasākumā iekļūšana teritorijā var prasīt laiku – piemēram, biļešu, apmeklētāju un viņu līdzpaņemto lietu personiska pārbaude pie ieejas, ēdiena un dzēriena iegāde uz vietas utt. Tāpēc, koncerta organizatori aicina apmeklētājus ierasties uz koncertu savlaicīgi. Norises vietas ieeja tiks atvērta jau no plkst. 18.00.

Plkst. 20.00 savu uzstāšanos sāks koncerta īpašie viesi – Jāņa Šipkēvica projekts Shipsea, tā sastāvā uzstāsies Jānis Šipkēvics, Matīss Čudars, Evija Vēbere, Rūdolfs Dankfelds, un ar kādu īpašu pirmatskaņojumu mūziķiem pievienosies arī Arcade Fire vijolniece Sāra Noifelde. Grupa Arcade Fire uz skatuves kāps ap plkst. 21:00.

Apmeklētāju ievērībai! Koncerta teritorijā nebūs iespējams ienest lielas somas vai mugursomas, kuras pārsniedz 21x29 cm lielumu. Norises vietā nebūs uzglabāšanas skapīši, tāpēc iesakām līdzi ņemt tikai pašu nepieciešamāko. Tāpat koncerta teritorijā nav atļauts ienest profesionālās kameras, iPad/ tabloīda ierīces, GoPro kameras,  pašportretu statīvu jeb selfie stick, audio un video ierakstu tehniku (izņemot mobilos telefonus), šaujamieročus un aukstos ieročus, pirotehniku, lāzerrādītājus, bīstamus priekšmetus un sprāgstvielas, liela izmēra plakātus, stikla priekšmetus, lietussargus, līdzpaņemtus ēdienus un dzērienus, dzīvniekus, velosipēdus, skrituļslidas un skrituļdēļus, motociklistu ķiveres, saliekamos krēslus.

Neatļautu priekšmetu vai jebkādu citu priekšmetu nodošana uzglabāšanai pie Koncertu apkalpojošā personāla vai Kārtības uzturētāju personāla nav paredzēta un netiks nodrošināta.

Atgādinām, ka “Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv joprojām ir pieejamas pēdējās biļetes uz Arcade Fire koncertu Mežaparka Zaļajā teātrī. Biļetes būs pieejamas arī pie ieejas pasākumā.