Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

ALEKSANDRS PETROVS HAMLETA LOMĀ.

3.decembrī uz Dailes teātra skatuves Maskavas Jermolovas teātra viesizrāde, teātra mākslinieciskais vadītājs Oļegs Meņšikovs.

Ideja veidot izrādi “Hamlets” radās pēc iepazīšanās ar jauno aktieri Aleksandru Petrovu, kurā teātra mākslinieciskais vadītājs Oļegs Meņšikovs un režisors Valērijs Sarkisovs saskatīja Hamletu, kurš pēc vispārējiem priekšstatiem sakrita ar tēlu. Un ap viņu arī radās visa izrāde.

Teātra kritiķe Vera Kopilova par izrādi “Hamlets”:
  • Sarkisova “Hamletā” viss ir īsts
  • Andreja Černova “Hamleta” tulkojums, tā ir jauna iespēja sadzirdēt dzīvu, saprotamu, vienkāršu un tajā pat laikā poētisku un kaisles pilnu.
  • Dzīvā mūzika – vesels orķestris ar visneparastākajiem instrumentiem spēlē jautru maršu, bēru mūziku, senas angļu melodijas, kas atgādina ķeltu mūziku.
  •  Aktieru tērpi – mēreni vēsturiski.
  • Skatuves telpa – nekā lieka.
  • Aleksandrs Petrovs ir ideāls Hamlets.

Paaudžu pārmantojamība vienmēr ir bijusi teātra spēcīgākā puse. Jermoloviešu radošajā darbībā galvenais vienmēr ir bijis visvienkāršākais cilvēks ar visām viņa vājībām un netikumiem, viņa konfliktiem, ciešanām un laimi. Un paliek tas, par ko vienmēr ir vēstījis teātris: labais un ļaunais, mīlestība un naids, vara un liktenis.