logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

8. maijā Rīgā uzstāsies Leonīds Agutins un Anželika Varum!

8. maijā Rīgā uzstāsies Leonīds Agutins un Anželika Varum

8. maijā Arēnā Rīga notiks grandiozs paša populārākā un slavenākā Krievijas estrādes pāra - Leonīda Agutina un Anželikas Varum koncerts.

Kā neapšaubāms mīlestības simbols, Varum un Agutins jau sen kļuvuši par kaut ko vienotu un nedalāmu. Pāris sevī iemieso izsmalcinātību un stilu, attiecību harmoniju, kas dzirdamā katrā notī. Un jau tradicionāli viņu kopīgajos koncertos tiek iedegts tūkstošiem gaismu, kas skan “Kā nedomāt par tevi” un “Būt tavai daļai”.

Varum un Agutina koncerti ir kļuvuši par mīlošu siržu satikšanās simbolu. Un, ja dziesmas “Viss tavās rokās” laikā meitene ņem aiz rokas kavalieri, tad kļūst skaidrs, ka tie ir “Divi ceļi”, kas vienmēr ir gatavi teikt viens otram “Es vienmēr būšu tev blakus”.

Gaidāmajā jubilejas koncertā jūs gaida diskotēku deju hiti modernā elektroniskā skanējumā, kā arī “dzīvā” mūzika grupas “Esperanto” – viena no labākajiem Krievijas kolektīviem pavadījumā. Anželikas Varum baleta šovs “Gulbji Funk” - mūsdienu deju kultūras pamatvirziens – piepildīs zāli ar kustību un dzīves alkām.

Starp citu, viņi abi līdz pat šai dienai ir iegrimuši radošajā darbā. Nesen Agutins klajā laida klipu dziesmai “Samba”, bet Varum iepriecināja pielūdzējus ar klipu “Meitenes prot”.

Viena no pašiem populārākajiem Krievijas muzikantiem un šova “Balss” cienījamā audzinātāja Leonīda Agutina, kā arī viņa sievas un mūzas Anželikas Varum, kuras vokāls atpazīstams jau ar pirmajām notīm, uzstāšanās notiks Rīgā jau 8.maijā!

Tikai līdz oktobra beigām atlaide visām biļetēm 15%