logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

19.12.2015 plkst. 14.00 visiem ir brīnišķīga iespēja satikties ar mīļākajiem varoņiem un Salaveci

Sakarā ar to, ka Maskavas interaktīvā eglīte “Madagaskar или жара на Новый Год ”, kura notiks 19.12. 2015 plkst.12.00 ir izpārdota, kā arī ņemot vērā vairākus mūsu skatītāju lūgumus, mēs paziņojam par papildus eglīti!

19.12.2015  plkst. 14.00 visus, kas nepaspēja nopirkt biļetes, ir brīnišķīga iespēja satikties ar mīļākajiem varoņiem un, protams, Salaveci  Rīgas Kongresu namā mazajā zālē

Aukstums un sals mums nav drauds. Ziemas spelgonī mazos skatītājus gaida īsta tveice Madagaskarā! Nebeidzami smiekli,  jautrība un prieks! Kopā ar iemīļotajiem varoņiem – lauvu Aleksu, zebru Mārtiju, žirafi Melmanu un degunradzieni Gloriju – bērnus gaida dažādi pārbaudījumu un šķēršļi ceļā uz Jaunā gada sagaidīšanu. Mazos skatītājus gaida pasaku varoņu glābšana, muzikālā pauze, dziesmas, dejas, kopīga mīklu minēšana, dažādi konkursi un spēles! Un viņi noteikti sagaidīs galveno brīnumdari – Salaveci!

Draudzība un labais uzvar, un dziesmas, dejas, jautrība, kā arī jaungada riņķa dēja, spēles un konkursi kopā ar iemīļotajiem varoņiem noslēdz svētku pasākumu. Un svinības ir klāt!

Krāsainas, varenas un greznas lielās lelles, oriģināla mūzika un dziesmas, kuras sacerējuši pazīstami Maskavas komponisti un dzejnieki, mākslinieku patiesums un talants nevienu neatstās vienaldzīgu!

Pasteidzieties piedalīties neticamajos piedzīvojumos kopā ar Madagaskaras varoņiem!

Izrāde neatstās vienaldzīgus ne lielos, ne mazos skatītājus.

Izrāde krievu valodā bērniem vecākiem par 2 gadiem. Uzziņas pa telefonu 26345415, 20670877

Ir brīnišķīga iespēja iegādāties burvju Ziemassvētku dāvanu tikai par 3,00 Eur

Davānas svars ~530 g. Kopā 43 konfektes, no tām 32 šokolādes, 4 košļajamas, 6 karameles, 1 chupa chups XXL+ 1 vaniļas cepumu paciņa „Maša un Lācis” 50 g. Ražotāji: Laima, Vilniaus Pergale, Roshen, Evlan, Rikond, Lasochi, АВК.
 
Nepalaidiet garām savu iespēju, iegādājieties biļetes jau šodien!