logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Pārcelta izrāde Coming out

Informējam, ka Stand up izrāde- Coming out latviešu valodā, kas bija paredzēta 09.03.2024 plkst. 19:00, tiek pārcelta uz 04.04. plkst. 20:00. Pasākumam ir jauna norises vieta - Digital art house. 

Pārcelta izrāde Coming out

Informējam, ka Stand up izrāde- Coming out krievu valodā, kas bija paredzēta 08.03.2024 plkst. 20:00, tiek pārcelta uz 04.04. plkst. 18:00. Pasākumam ir jauna norises vieta - Digital art house.

Pārcelts pasākums Jakone & A.V.G

Jaunais koncerta datums tiks paziņots 21 dienas laikā (līdz 11. martam). Visas iegādātās biļetes paliek spēkā un būs derīgas arī jaunajos datumos.

Grupas Secret Service koncerts 5. martā ATTA Centre nenotiks.

Tiem biļešu īpašniekiem, kurus neapmierina piedāvātās maiņas iespējas, lūdzam rakstīt iesniegumu par naudas atgriešanu.

Atcelts pasākums ĻUBOV USPENSKAJA. Jubilejas Koncerts

Ar nožēlu paziņojam, ka pasākums ĻUBOV USPENSKAJA. Jubilejas Koncerts pasaulē esošās sarežģītās situācijas dēļ nenotiks un tiks atcelts.

Atcelts pasākums STAND UP. IVAN ABRAMOV

Ar nožēlu paziņojam, ka pasākums STAND UP. IVAN ABRAMOV pasaulē esošās sarežģītās situācijas dēļ nenotiks un tiks atcelts. 

Atcelts pasākums STAND UP. NATALIA KRASNOVA

Ar nožēlu paziņojam, ka pasākums STAND UP. NATALIA KRASNOVA pasaulē esošās sarežģītās situācijas dēļ nenotiks un tiks atcelts.

Grupas Artik & Asti koncerts tiek pārcelts uz 20.10.2024.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Pateicamies par sapratni un uz tikšanos koncertā!

“Kids Wonderland” Ventspilī, tiek pārcelts uz 2024.gada vasaru

Visas iepriekš iegādatās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam. Saglabājot biļeti uz nākamā gada festivālu “Kids Wonderland”, iegūsiet + 1 bonusa biļeti.

Grandiozais strūklaku šovs 'The 5th element' Daugavpilī pātcelts uz 17.08.2024

Tehnisku iemeslu dēļ,  Grandiozais strūklaku šovs “The 5th element” Daugavpilī stadionā “Lokomotīve”, tiek pārcelts uz 2024.gada 17. augustu, norises vieta netiks mainīta.

Brāļu Safronovu šova SUPERMAĢIJA Baltijas tūre pārcelta tieši gadu uz priekšu.

Jaunie koncertu datumi Latvijā: Rīga – 11.06.2024. Daugavpils – 12.06.2024.

Pasākumam Saycred Fashion Night Out, kas bija paredzēts 2023.gada 5.maijā VEF Kultūras pilī, norises datums ir mainīts uz 2024. gada 9. martu.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Izrāde 'Skaitāmpants' / Спектакль 'Считалка' ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam. Izrāde plānotajā datumā NENOTIKS!

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Plānotais ledus šovs 25.12.2022 Arēnā Rīga tiks pārcelts uz nākamo gadu 22.12.23.

Sakarā ar sarežģīto ģeopolitisko situāciju un spēkā stājušos Krievijas pilsoņu ieceļošanas aizliegumu Latvijas teritorijā, kura dēļ ledus šova “Riekstkodis” māksliniekiem aizliegts šķērsot Latvijas robežu, jo māksliniekiem ir Krievijas pilsonība. Plānotais ledus šovs 25.12.2022  Arēnā Rīga tiks pārcelts uz nākamo gadu 22.12.23. Mēs kā organizatori un paši mākslinieki ļoti ceram uz straujām pārmaiņām un ieceļošanas aizlieguma atcelšanu Krievijas māksliniekam Latvijā, lai varētu rīkot šo pasakaino šovu un sagādātu prieku Jums- skatītājiem. Diemžēl naudas atmaksa šī pasākuma pārcelšanas dēļ ir apgrūtināta un šobrīd tā nav nodrošināma 100% apmērā, jo visi maksājumi par šo pasākumu māksliniekiem jau ir samaksāti.

Mēs lūdzam saprast situāciju, jo pārcelšana nav organizatora vai mākslinieka vaina. Līdz pēdējam brīdim cerējām saņemt atļauju māksliniekiem iebraukt Latvijas teritorijā, lai rīkotu kultūras pasākumu.

Ja rodas jautājumi par biļešu nomaiņu uz citiem mūsu pasākumiem vai daļēju atmaksu par iegādātajām biļetēm, lūdzu rakstiet uz organizatora epastu: siaproevent@gmail.com

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, kas radušās ne mūsu vainas dēļ, un vēlreiz lūdzam ieņemt organizatora un mākslinieku pozīciju un neatgriezt iegādātās biļetes.

 
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot