logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Pārcelts - Dīters Bolens (Dieter Bohlen). 40 gadi Modern Talking

Lai samainītu nopirkto biļeti Arēnā Rīga uz koncertu Dzintaru koncertzālē, lūdzam sazināties ar organizatoru SIA Art ritmi: teatrons@inbox.lv.  Ja nevariet ierasties uz koncertu jaunajā datumā, varat pieteikt biļešu atgriešanu līdz 2024.gada 13. decembrim, aizpildot anketu ŠEIT.

Atcelts Misha Marvin 20.04.24

Lai saņemtu atmaksu par iegādātām biļetēm, lūgums, sazināties ar organizatoru līdz 01.05.2024 rakstot uz e-pastu - mishamarvinriga@gmail.com. 

Pārcelts Jony

No organizatoriem neatkarīgu iemeslu un mākslinieka personisko apstākļu dēļ, koncerts JONY, kas tika paredzēts 2024.gada 31.maijā tiek pārcelts uz 2025. gada 31.maiju. Visas iegadātās biļetes ir derīgas uz koncertu pārceltajā datumā.

Pārcelts Semjons Aļtovs

Informējam, ka Semjons Aļtovs, kas bija paredzēts 05.05.2024, Kino Splendid Palace, no organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 07.06.2024. Notikuma vieta un laiks paliek nemainīgs.

Informējam, ka pasākums Coming out IR ATCELTS

Edija Zalaka stand up izrādes - Coming out, kas bija paredzētas 04.04.2024 laikos 18:00 un 20:00, Digital Art house, tiek atceltas un nenotiks plānotajā vietā un laikā.

Atcelts Gregory Porter koncerts 28.03.2024

Informējam, ka Gregory Porter koncerts, kas paredzēts 28.03.24, ATTA centrā, tiek atcelts un nenotiks paredzētajā vietā un laikā.

Atcelts Queen in Jazz 28.03.2024

Pasākums Queen in Jazz, kas bija paredzēts 28.03.2024., VEF kultūras pilī, tehnisku iemeslu dēļ IR ATCELTS. Lūgums aizpildīt naudas atgriešanas formu līdz 2024. gada 30. aprīlim.

Atcelts pasākums Nozaudēts Spogulītis

Informējam, ka pasākums Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце, kas bija paredzēts 27.05.2024., Dailes teātrī tehnisku iemeslu dēļ IR ATCELTS.

06.aprīlī plkst. 12.00 un 26.maijā plkst. 11.00 izrādes “Lietus lāšu pasaciņas”  tiek atceltas

Iegādātas biļetes var apmainīt uz citu izrādi vai nodot noteiktajā kārtībā 10 dienu laikā no plānotā izrādes demonstrēšanas datuma.

Grupas Artik & Asti koncerts tiek pārcelts uz 20.10.2024.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Pateicamies par sapratni un uz tikšanos koncertā!

“Kids Wonderland” Ventspilī, tiek pārcelts uz 2024.gada vasaru

Visas iepriekš iegādatās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam. Saglabājot biļeti uz nākamā gada festivālu “Kids Wonderland”, iegūsiet + 1 bonusa biļeti.

Grandiozais strūklaku šovs 'The 5th element' Daugavpilī pātcelts uz 17.08.2024

Tehnisku iemeslu dēļ,  Grandiozais strūklaku šovs “The 5th element” Daugavpilī stadionā “Lokomotīve”, tiek pārcelts uz 2024.gada 17. augustu, norises vieta netiks mainīta.

Brāļu Safronovu šova SUPERMAĢIJA Baltijas tūre pārcelta tieši gadu uz priekšu.

Jaunie koncertu datumi Latvijā: Rīga – 11.06.2024. Daugavpils – 12.06.2024.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Pasākums Balets Riekstkodis 3D pārlcelts uz 2023. gadu

Cienījamas dāmas un godātie kungi!

 

2022.gada 12. decembrī, rūpējoties par Latvijas finanšu sektora stabilitāti un bankas klientu interešu aizsardzību, Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) padome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu apturēt finanšu pakalpojumu sniegšanu Baltic International Bank SE, vairāk informācijas: https://www.fktk.lv/par-mums/. 13. decembrī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome, pieņēmusi lēmumu par Baltic International Bank SE noguldījumu nepieejamību, lai aizsargātu klientu intereses un viņu noguldījumus, nepieļaujot bankas līdzekļu aizplūšanu. Šobrīd ir apturēti visi Baltic International Bank SE sniegtie pakalpojumi Baltic International Bank SE klientiem, tai skaitā Trade House Ukraina SIA. Diemžēl, lai piekļūt saviem naudas līdzekļiem bankā, jāgaida līdz tiks uzsākta garantēto atlīdzību izmaksa. Kaut Finanšu un kapitāla tirgus komisija dara visu, lai garantēto atlīdzību izmaksa notiktu pēc iespējas ātrāk, precīzi izmaksas datumi šobrīd nav zināmi. Trade House Ukraina SIA naudas līdzekļi (ieskaitot līdzekļus norēķiniem saistībā ar baleta izrādes “Riekstkodis 3D” organizēšanu un norisi) atrodas Baltic International Bank SE, un tādēļ Trade House Ukraina SIA īslaicīgi nespēj pildīt savas līgumsaistības attiecībā uz maksājumu veikšanu, jo neatkarīgo apstākļu dēļ ir paralizēta visa uzņēmuma finanšu plūsma. 2022. gada 13. decembrī Trade House Ukraina SIA ir saņēmis no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras apliecinājumu par nepārvaramas varas apstākļu iestāšanās faktu (force majeure). Nepārvaramas varas apstākļu dēļ Trade House Ukraina SIA nolēma pārcelt baleta izrādi “Riekstkodis 3D” uz 2023. gadu decembri. Jaunie pasākuma datumi tiks izziņoti tuvākajā laikā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto datumu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt uz info@ap-star.eu . Atvainojamies par pašreizējo situāciju un neērtībām, ka arī ceram uz jūsu sapratni un atbalstu.

 

Cieņā, "Trade House Ukraina" valdes loceklis (Rīga,Latvija)

Aleksandrs Petrovs

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot