logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Atcelts pasākums alyona alyona

Informācija par naudas atgriešanu sekos drīzumā.Pasākuma rīkotājs atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Atcelts XCHO @ Tower Concert Hall

Pasākuma rīkotājs atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Atcelts Iskui Abalyan un draugi. Projekts 'Cita dzīve'

Informējam, ka pasākums Iskui Abalyan un draugi. Projekts 'Cita dzīve', kas bija paredzēts 12.07.2024., Dzintaru koncertzālē IR ATCELTS.

Pārcelts Rafael Cerato (Afterparty)

Informējam, ka pasākums Rafael Cerato, kas bija plānots 14. jūnijā, ir PĀRCELTS uz 23. augustu.  

Atcelts pasākums Artbat

Informējam, ka Artbat koncerts kas bija paredzēts 14.06.24 pulksten 21:00, Wondersalā tiek atcelts un nenotiks paredzētajā vietā un laikā. Ar iegādātajām biļetēm jūs varat apmeklēt...

Izmaiņas programmā Nikolajs Fomenko

Koncerta “Fomenko un viņa draugi” organizatori informē, ka personisku iemeslu dēļ mākslinieks 9.jūlijā nevarēs uzstāties Dzintaru koncertzālē.

Atcelts pasākums Liepavots 25

Liepavota koncertā vietā notiks koncerts ”Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu” . Ar iegādātajām biļetēm jūs varat apmeklēt šo koncertu un iegādātās biļetes nav jāgaida.

Mainīts sākuma laiks The Prodigy

Informējam, ka The Prodigy koncertam, kas paredzēts 18.08.2024, Wondersalā tiek mainīts sākuma laiks un koncerts sāksies 19:20 un koncerts beigsies 23:00. Ieeja pasākumā no 18:00.

Atcelts Monalisa. The Mega party

Naudas atmaksai ir iespējams pieteikties, aizpildot naudas atgriešanas formu ŠEIT līdz 2024. gada 11. jūnijam. Pasākuma rīkotājs atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Atcelts pasākums BRĀĻI SAFRONOVI. SUPERMAĢIJA

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Atcelts pasākums TODES. #TURPINĀJUMS

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Atcelts pasākums ZIVERT Daugavpilī

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Pārcelts - Dīters Bolens (Dieter Bohlen). 40 gadi Modern Talking

Lai samainītu nopirkto biļeti Arēnā Rīga uz koncertu Dzintaru koncertzālē, lūdzam sazināties ar organizatoru SIA Art ritmi: teatrons@inbox.lv.  Ja nevariet ierasties uz koncertu jaunajā datumā, varat pieteikt biļešu atgriešanu līdz 2024.gada 13. decembrim, aizpildot anketu ŠEIT.

Pārcelts Jony

No organizatoriem neatkarīgu iemeslu un mākslinieka personisko apstākļu dēļ, koncerts JONY, kas tika paredzēts 2024.gada 31.maijā tiek pārcelts uz 2025. gada 31.maiju. Visas iegadātās biļetes ir derīgas uz koncertu pārceltajā datumā.

Informējam, ka pasākums Coming out IR ATCELTS

Edija Zalaka stand up izrādes - Coming out, kas bija paredzētas 04.04.2024 laikos 18:00 un 20:00, Digital Art house, tiek atceltas un nenotiks plānotajā vietā un laikā.

Pārcelts pasākums Jakone & A.V.G

Visas iegādātās biļetes paliek spēkā un būs derīgas arī jaunajos datumos.

Grupas Artik & Asti koncerts tiek pārcelts uz 20.10.2024.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Pateicamies par sapratni un uz tikšanos koncertā!

“Kids Wonderland” Ventspilī, tiek pārcelts uz 2024.gada vasaru

Visas iepriekš iegādatās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam. Saglabājot biļeti uz nākamā gada festivālu “Kids Wonderland”, iegūsiet + 1 bonusa biļeti.

Grandiozais strūklaku šovs 'The 5th element' Daugavpilī pātcelts uz 17.08.2024

Tehnisku iemeslu dēļ,  Grandiozais strūklaku šovs “The 5th element” Daugavpilī stadionā “Lokomotīve”, tiek pārcelts uz 2024.gada 17. augustu, norises vieta netiks mainīta.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu.

Dārgie draugi!
Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu.
Bet ir arī dažas labas ziņas:
1. Jau norunāts jauns koncerta datums - tā ir sestdiena, 2023. gada 8. jūlijs.
2. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu (nav jāmaina).
3. Zivert ieradīsies nevis viena pati, bet ar pilnvērtīgu "dzīvo" programmu. Īsts ansamblis, kas dāvās jums īstus frīstaila mirkļus, kādus spēj radīt tikai Jūlija, turklāt ar deju baletu, kas izveidots īpaši lielai solo programmai.
4. Sakarā ar vispārējo ekonomisko situāciju Zivert koncerta biļetes jau ir kļuvušas dārgākas un turpinās sadārdzināties. Tāpēc, ja iegādājāties biļetes par pašreizējām un, it īpaši, pagājušā gada cenām, nesteidzieties tās atdot. :)
5. Ja tomēr vēlies dabūt atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm, to varēsiet izdarīt līdz 2022.gada 31. jūlijam. Atmaksa būs pieejama no 15. jūlija.
Gads paies nemanot, un mēs būsim bezgala priecīgi uzaicināt un redzēt jūs koncertā, kas pilnībā attaisnos jūsu cerības, jo šobrīd nav atvērtākas, pozitīvākasas un tik sirsnīgi funky mākslinieces kā Jūlija Zivert.
Liels skaists un atmiņā paliekošs koncerts, kas paspilgtinās tavu vasaras vakaru un sniegs emocijas vēl daudziem mēnešiem.
Par visiem papildus jautājumiem lūgums sazināties ar organizatoru: ligarigakvn@gmail.com
Mīlestību un mieru visiem!
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot