logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Atcelts Monalisa. The Mega party

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam sazināties ar organizatoru pa e-pastu: rolands@rkgroup.lv, lai saņemtu naudas atmaksu par iegādātajām biļetēm.

Atcelts pasākums Need More Sound & Drifta Halle Car Festival

Ja iegādājāties biļetes Biļešu Serviss mājaslapā, nauda par pasākuma biļetēm tiks atgriezta automātiski uz Jūsu pirkuma brīdī norādīto kontu.

Atcelts pasākums BRĀĻI SAFRONOVI. SUPERMAĢIJA

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Atcelts pasākums TODES. #TURPINĀJUMS

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Atcelts pasākums ZIVERT Daugavpilī

Par naudas atmaksu lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora:

Pārcelts pasākums Semjons Aļtovs

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav jāmaina.

Atcelta izrāde « Punktiņš, punktiņš, komatiņš... »

Nauda par internetā iegādātajām biļetēm tiks atgriezta automātiski.

Atcelts pasākums Eldos Almazov

Nauda par internetveikalā iegādātajām biļetēm tiks atgriezta uz iegādes brīdī izmantoto bankas kontu.

Pārcelts - Dīters Bolens (Dieter Bohlen). 40 gadi Modern Talking

Lai samainītu nopirkto biļeti Arēnā Rīga uz koncertu Dzintaru koncertzālē, lūdzam sazināties ar organizatoru SIA Art ritmi: teatrons@inbox.lv.  Ja nevariet ierasties uz koncertu jaunajā datumā, varat pieteikt biļešu atgriešanu līdz 2024.gada 13. decembrim, aizpildot anketu ŠEIT.

Pārcelts Jony

No organizatoriem neatkarīgu iemeslu un mākslinieka personisko apstākļu dēļ, koncerts JONY, kas tika paredzēts 2024.gada 31.maijā tiek pārcelts uz 2025. gada 31.maiju. Visas iegadātās biļetes ir derīgas uz koncertu pārceltajā datumā.

Pārcelts Semjons Aļtovs

Informējam, ka Semjons Aļtovs, kas bija paredzēts 05.05.2024, Kino Splendid Palace, no organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 07.06.2024. Notikuma vieta un laiks paliek nemainīgs.

Informējam, ka pasākums Coming out IR ATCELTS

Edija Zalaka stand up izrādes - Coming out, kas bija paredzētas 04.04.2024 laikos 18:00 un 20:00, Digital Art house, tiek atceltas un nenotiks plānotajā vietā un laikā.

Atcelts pasākums Nozaudēts Spogulītis

Informējam, ka pasākums Nozaudēts Spogulītis / Потерянное Зеркальце, kas bija paredzēts 27.05.2024., Dailes teātrī tehnisku iemeslu dēļ IR ATCELTS.

06.aprīlī plkst. 12.00 un 26.maijā plkst. 11.00 izrādes “Lietus lāšu pasaciņas”  tiek atceltas

Iegādātas biļetes var apmainīt uz citu izrādi vai nodot noteiktajā kārtībā 10 dienu laikā no plānotā izrādes demonstrēšanas datuma.

Pārcelts pasākums Jakone & A.V.G

Visas iegādātās biļetes paliek spēkā un būs derīgas arī jaunajos datumos.

Grupas Artik & Asti koncerts tiek pārcelts uz 20.10.2024.

Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas. Pateicamies par sapratni un uz tikšanos koncertā!

“Kids Wonderland” Ventspilī, tiek pārcelts uz 2024.gada vasaru

Visas iepriekš iegādatās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam. Saglabājot biļeti uz nākamā gada festivālu “Kids Wonderland”, iegūsiet + 1 bonusa biļeti.

Grandiozais strūklaku šovs 'The 5th element' Daugavpilī pātcelts uz 17.08.2024

Tehnisku iemeslu dēļ,  Grandiozais strūklaku šovs “The 5th element” Daugavpilī stadionā “Lokomotīve”, tiek pārcelts uz 2024.gada 17. augustu, norises vieta netiks mainīta.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu.

Dārgie draugi!
Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu.
Bet ir arī dažas labas ziņas:
1. Jau norunāts jauns koncerta datums - tā ir sestdiena, 2023. gada 8. jūlijs.
2. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu (nav jāmaina).
3. Zivert ieradīsies nevis viena pati, bet ar pilnvērtīgu "dzīvo" programmu. Īsts ansamblis, kas dāvās jums īstus frīstaila mirkļus, kādus spēj radīt tikai Jūlija, turklāt ar deju baletu, kas izveidots īpaši lielai solo programmai.
4. Sakarā ar vispārējo ekonomisko situāciju Zivert koncerta biļetes jau ir kļuvušas dārgākas un turpinās sadārdzināties. Tāpēc, ja iegādājāties biļetes par pašreizējām un, it īpaši, pagājušā gada cenām, nesteidzieties tās atdot. :)
5. Ja tomēr vēlies dabūt atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm, to varēsiet izdarīt līdz 2022.gada 31. jūlijam. Atmaksa būs pieejama no 15. jūlija.
Gads paies nemanot, un mēs būsim bezgala priecīgi uzaicināt un redzēt jūs koncertā, kas pilnībā attaisnos jūsu cerības, jo šobrīd nav atvērtākas, pozitīvākasas un tik sirsnīgi funky mākslinieces kā Jūlija Zivert.
Liels skaists un atmiņā paliekošs koncerts, kas paspilgtinās tavu vasaras vakaru un sniegs emocijas vēl daudziem mēnešiem.
Par visiem papildus jautājumiem lūgums sazināties ar organizatoru: ligarigakvn@gmail.com
Mīlestību un mieru visiem!
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot