Žanrs: Piedzīvojumi, Komēdija, Animācija, Ģimenes filma
Režisors: Pierre Perifel
Lomās: Sam Rockwell, Marc Maron, Craig Robinson, Anthony Ramos, Awkwafina, Danielle Brooks, Natasha Lyonne, Maria Bakalova, Zazie Beetz, Richard Ayoade
Anotācija Leģendārais laupītāju piecinieks - Misters Vilks, Misters Čūska, Misters Piraija, Misters Haizivs un Mis Tarantula bija labākie no sliktajiem, bet tagad ļoti cenšas būt labākie no labākajiem. Taču tā vietā viņi pret pašu gribu tiek iepīti jaunā, pasaules mēroga aplaupīšanas projektā, ko plāno kāda pārsteidzoša komanda: Sliktās meitenes. Vai Sliktajiem izdosies noturēties labo komandā? Kādi galvu reibinoši piedzīvojumi viņus sagaida šoreiz?
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pirms biļešu iegādes pārliecinieties par seansa laiku un datumu, JO BIĻETES NETIEK ATGRIEZTAS VAI MAINĪTAS!
UZRĀDOT SIGULDAS NOVADA IEDZĪVOTĀJU KARTI, BIĻETES CENA CETURTDIENAS SEANSIEM 7,50 euro
UZRĀDOT GODA ĢIMENES KARTI, BIĻETES CENA CETURTDIENAS SEANSIEM 7,00 euro.
1.IEVADI ATLAIŽU KODA AILĒ KARTES KODU - APSTIPRINĀT 2.IZVĒLIES SĒDVIETAS 3.ZEMĀK ZEM UZRAKSTA -PIEDĀVĀTĀS vietas, SPIED uz sadaļas CENA un izvēlies Siguldiešu id kartes vai GODA ģimenes kartes cenu.
_______________________________________
Pasākumu IESAKA apmeklēt: 7+
Pasākuma valoda:Filma dublēta latviešu valodā bez subtitriem
Bezmaksas ieeja: Bērniem līdz 3 (ieskaitot) gadu vecumam nav jāiegādājas kino biļete, ja viens bērns ir viena pieaugušā pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu.
Pasākuma ilgums: ~1h 25min
Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.