logo
Select period
Search from map
Menu

Jessie Ware - Sigulda

We 14/08/2024 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
 
Viena no spožākajām britu mūzikas zvaigznēm Džesija Veira vasarā atgriežas Latvijā.
 
Mercury balvai nominētā dziedātāja un dziesmu autore Džesija Veira atgriežas Latvijā ar fenomenālu jaunu albumu “That! Feels Good!”, kas atklāj, kāpēc Veira ir viena no visvairāk cienītajām, apbrīnotajām un mīlētajām balsīm britu popmūzikā. Turnejas “That! Feels Good! Live” ietvaros pateicoties aģentūrai “8 Days A Week” koncerti notiks visās trijās Baltijas valstīs. Latvijā Džesiju Veiru sagaidīsim 14. augustā Siguldas pilsdrupu estrādē.
 
Džesija Vera neapšaubāmi ir viena no spilgtākajām savas paaudzes figūrām mūsdienu britu mūzikā, un 2023. gads ir viņas atgriešanās gads. Viņa beidzot atrada savu skanējumu, kurā ir daudz dejas ritmu un disko mūzikas tradīciju. Džesijas Veras panākumus apstiprina arī žurnāls Rolling Stone, kas viņai pirms dažām nedēļām pasniedza prestižu balvu. Koncerts būs neaizmirstams, un zinot, cik populāra ir šī britu mūzikas zvaigzne Latvijā, organizatori aicina biļetes iegādāties iepriekš.
Tā nav nejaušība, ka Džesija Vera sava jaunā albuma prezentācijai izvēlējās tieši Siguldas pilsdrupu estrādi. Arvien vairāk ārzemju mākslinieku vēlas piedzīvot  koncertu tik unikālā vietā. Baumas par skaisto Siguldu un tās burvīgo estrādi izplatās ātri un pilsētai tas ir jāizmanto.
 
2023. gada aprīlī iznākušais “That! Feels Good!” ir piektais Veiras albums un turpina ceturtā studijas albuma 2020. gada “What’s Your Pleasure” iesākto. Iekļūstot Apvienotās Karalistes albumu topa trešajā vietā, “What’s Your Pleasure” ir līdz šim veiksmīgākais Džesijas ieraksts, palielinot viņas kopējo albumu pārdošanas apjomu līdz 2,2 miljoniem visā pasaulē un sasniedzot 2,4 miljardus globālu straumējumu.

“The Guardian” jaunajam albumam piešķīra maksimālās 5 zvaigznes un rakstīja: “Šī ir popmūzika, ko veido cilvēki, kuri patiešām zina, ko dara.” Un “The Guardian” nav kļūdījies — cita starpā Džesija Veira jaunā albuma veidotāju vidū iekļāvusi superproducentu Stjuartu Praisu (Madonna, Dua Lipa, Kailija Minoga u.c.), kurš piedalījies albuma ievadsingla “Free Yourself” radīšanā.
 
“Pitchfork” ir varējis tikai piebalsot uzslavu vilnim: “Veira ir paveikusi varoņdarbu: žanru atdzīvinošs albums, kas ir skrupulozi uzticīgs savam izejmateriālam, neizklausoties pēc garlaicīga rimeika.”
Džesijas Veiras jaunā mūzika izklausās pēc skaņas, kāda rodas, kad kāds atlaižas, ļaujas un mudina visus pārējos darīt to pašu. Tas ir svētlaimīgi atbrīvojošs ieraksts, kura pamatā ir Veiras sensacionālais vokāls, neierobežotā enerģija un gluži vai sajūtamā labvēlība un prieks.

"Brīvība ir skaņa, un prieks ir tiesības" — šādi Veiras domas skan albuma tituldziesmā.
Biļetes pārdošanā Biļešu servisa tirdzniecības vietās nonāks 22. decembrī plkst. 20:00, taču, kā jau ierasts aģentūras 8 Days A Week koncertos, var iegādāties biļetes agrāk par patīkamāku cenu — no 19. decembra pl. 10:00 līdz 22. decembra pl. 19:59 pērc biļetes ar īpašu kodu, kuru vari iegūt, sazinoties ar 8 Days A Week Latvia Facebook vai www.8dw.lt. Iepriekšpārdošanas biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc nekādā gadījumā nevilcinies!
 
Džesijas Veiras iepriekšējā albuma “What's Your Pleasure” panākumi un tam sekojošie koncerti ir tieši ietekmējuši jauno albumu. Redzot skatītāju reakciju uz tādām dziesmām kā “Ohh La La” un “Spotlight” festivālos Primavera un Glastonbury 2022. gadā, kā arī izpārdotos Brikstonas akadēmijas koncertus, Džesija bija spiesta pārvērtēt savu skanējumu, savu uzstāšanos un dziesmas, kuras viņa vēlējās rakstīt. Pieredze kā Harija Stailsa iesildītājai Čikāgas United Center oktobrī tikai apstiprināja šīs ambīcijas: “Es raudzījos uz šo milzīgo skatuvi un pieņēmu lēmumu. Es biju šeit, lai iesildītu kādu, kurš ir izcils izpildītājs. Man bija jāpiepilda ne tikai skatuve, bet visa arēna. Es vairs nevarēju savas dziesmas dziedāt klusi, kā atvainojoties. Bija laiks uztaisīt šovu. Esmu sapratusi, ka vairs neesmu tikai dziedātāja — es esmu māksliniece.”
 
Galu galā Veiras piektais albums ir neliels triumfs. Šim izcili paveiktajam darbam izdodas sasniegt muzikalitātes virsotnes, ne sekundi neskanot piespiesti vai samocīti. Džesija ir pārvarējusi visus šķēršļus, raizes un cerības, ko pati bija sev uzlikusi. Ar pieredzi, pārliecību un vokālu — šeit dzirdamo vokālo izcilību nevar un nevarēs pārvērtēt — Džesija ir cilvēks, kas ne tikai zina, ko dara, bet arī dara to nepārspējami. Viņai bija vīzija un ir pārliecība, lai to īstenotu.
“Es jūtos labi, un es to vēlu arī visiem citiem.”
 
 

 

More information: http://www.8dw.lt

Event Date / Time Venue Price  
Jessie Ware - Sigulda We 14/08/2024 20:00 Siguldas pilsdrupu estrāde 51.00
Event Jessie Ware - Sigulda
Date / Time We 14/08/2024 20:00
Venue Siguldas pilsdrupu estrāde
Price 51.00
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

 

Tickets are applied with Agent fee of 1.00 EUR!

Age limit to the event: there is no age limit, but under 18s must be accompanied by an adult
Event language: english
Free entrance to the event: up to 6 years old persons, without separate seat
Doors open: at 18:00
Event length: ~3h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no 

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Siguldas pilsdrupu estrāde
Pils iela 18 Sigulda Latvia
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Reg. no: 305527276
Event Jessie Ware - Sigulda
Date / Time We 14/08/2024 20:00
Venue Siguldas pilsdrupu estrāde
Price 51.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload