Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKino
Meklēt
Ziņas

DARBA LAIKI Lieldienu laikā


SIA BIĻEŠU SERVISS informē par darba laikiem Lieldienu laikā:
BIĻEŠU SERVISS birojs:
17.04.2014. - 9.00-17.00
18.04.2014. - 21.04.2014. slēgts

16.04.2014

POSITIVUS FESTIVĀLĀ notiks jauno literātu darbu lasījumi


Šogad, pateicoties KDi, Positivus festivālā līdzās jau apmeklētāju iecienītiem priekšnesumiem notiks arī jauno literātu darbu lasījumi. Ikviens, kurš jūt aicinājumu izpausties un uzstāties festivālā ar sava darba lasījumu, ir aicināts pieteikties jauno literātu konkursam. Darbus iespējams pieteikt līdz 8. maijam.

16.04.2014

JŪRAS VĀRTI noslēgs sezonu ar KENDIJAS DALFERES koncertu


9. jūnijā, noslēdzot piekto sezonu, teātra nams “Jūras vārti” sagatavojis īpašu pārsteigumu mūzikas gardēžiem - harizmātiskās nīderlandiešu saksofonistes Kendijas Dalferes (Candy Dulfer) koncertu.

14.04.2014

Dānijas Deju teātra pasaules pirmizrāde MELNAIS DIMANTS


Tūlīt pēc pirmizrādes Kopenhāgenas Karaliskajā operā, “Melnais Dimants” piedzīvos pirmizrādi Rīgā, 18. maijā, Rīgas Kongresu namā. Tima Raštona horeogrāfijas izstaro jutekliskumu apvienojumā ar spēcīgu enerģiju. “Melnais Dimants” ir burbuļojošs, mirdzošs, gaišs un seksīgs.

16.04.2014
Pārcelts/Atcelts

SEX GURU ar Edmundu Kaševski 23.04.14 ir atcelts

25.03.2014

HUMORS NOBĀL 6.SEZONA 15.05. pārcelts uz 14.05. (7)

25.03.2014

Grupas ŅESČASTNIJ SLUČAJ koncerts tiek pārcelts

24.03.2014
Jūrmala
Jūrmala
LMT SUMMER SOUND
LMT SUMMER SOUND
Diāna Arbeņina
Diāna Arbeņina

Jūrmala

No 10.jūlija līdz 13.jūlijam notiks XII starptautiskais humora festivāls "Jūrmala". Gaidāmi humora pilni vakari 150 dalībnieku izpildījumā.

Cena: no 12.00 EUR
Pirkt biļeti

LMT SUMMER SOUND

LMT Summer Sound šī gada galvenie mākslinieki - britu "Pet Shop Boys", pašmāju mūziķis Dons, Naughty Boy ar grupu u.c.

Cena: no 28.00 EUR
Pirkt biļeti

Diāna Arbeņina

18.jūnijā koncertzālē "Dzintari", saulainajā Jūrmalā, notiks Diānas Arbeņinas un grupas "Nočnije snaiperi" koncerts.

Cena: no 10.00 EUR
Pirkt biļeti
Īpašie piedāvājumi

KVN LĪGA - RĪGA

Aprīlī KVN cien'tājus aicinām uz 4 interesantiem pasākumiem. 21. un 22. aprīlī Maskavas namā notiks Jauniešu līgas pusfināla spēles. Bet jau 29. un 30. aprīlī VEF Kultūras pilī notiks Eiropas čempionāta 1/8 fināla spēles. Vadītājs - Stas Davidovs (This is Хорошо!) Līdz 20.aprīlim atlaide visām biļetēm 15%, cenas šajā periodā tiks norādītas ar jau piemērotu atlaidi!
Pirkt biļeti

PASAULES DŽEZA FESTIVĀLS

Igora Butmana mūzikas grupa un Arkadija Ukupnika producentu centrs piedāvā Pirmo starptautisko pasaules džeza festivālu Rīgā! Pasaules džeza festivāls būs viens no šī gada Latvijas kultūras programmas spilgtākajiem pasākumiem, kas pievērsīs daudzu Eiropas džeza cienītāju uzmanību, apliecinot, ka Rīga ir viens no visnozīmīgākajiem džeza centriem pasaulē. Festivāls būs nozīmīgs solis Baltijas valstu un Krievijas kultūras saiknes nostiprināšanai. Pasaules džeza festivālā uz vienas skatuves uzstāsies džeza mūzikas pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Līdz 10. maijam, 20% atlaide visām biļetēm, cenas šajā periodā tiks norādītas ar jau piemērotu atlaidi!
Pirkt biļeti

KOMĒDIJA - VEIKSMES SKŪPSTS

2013.gada smieklīgākajā komēdijā "Veiksmes skūpsts". Galvenajā lomā – Krievijas nopelniem bagātā aktrise Ludmila ARTEMJEVA (seriāls „Radu būšana”). „Veiksmes skūpsts” – asa sižeta farsa pilna masku komēdija ar aizraujošu intrigu un neparedzamu nobeigumu. Komēdija, kuras galvenais varonis – smiekli! Līdz 23. aprīlim, 30% atlaide visām biļetēm, cenas šajā periodā tiks norādītas ar jau piemērotu atlaidi!
Pirkt biļeti

AR ŠARMU PRET KARMU

Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā: Improvizācijas vakaru – AR ŠARMU PRET KARMU. Jautri un neparedzami stāsti par vitāli svarīgām tēmām. Izsmalcināti raksturi, spraigas attiecības mūsu acu priekšā gluži kā zem palielināmā stikla. Šarmants naivums mijiedarbībā ar karmisku nolemtību. Uzvar spontanitāte. Skatītāju ieteiktas ainas Rīgas Improvizācijas teātra izpildījumā. Skolēniem, studentiem un pensionāriem biļetes par 7 EUR.
Pirkt biļeti

SMISLOVIE GALLJUCINACII

Grupas СМЫСЛОВЫЕ ГАЛЛЮЦИНАЦИИ 25 gadu jubilejas koncerts!
17. oktobrī, koncerthallē GODVIL, grupa  Смысловые Галлюцинации svin savu 25 gadu jubileju.
Līdz 31. maijam ieejas biļetes tikai par 15 Eur. Pasteidzies! Biļešu skaits ierobežots!
Pirkt biļeti

REIZ KĀDĀ KARSTĀ NAKTĪ

Uzmanību! 30% atlaide!!!!Dāvana visiem laba humora cienītājiem - itāļu komēdija "Reiz kādā karstā naktī..." ar Žannas Eples, Anfisas Čehovas, Žana Daniela, Gurama Bablišvilli un Sergeja Šoloha piedalīšanos.  Visām biļetēm Rīgā un Daugavpilī atlaide - 30%!!!!
Pirkt biļeti
Pirktāko pasākumu TOP 10

TOP 10 veido pasākumi uz kuriem nedēļas laikā SIA Biļešu Serviss tirdzniecības tīklā pārdots lielākais biļešu skaits. TOP 10 netiek iekļauti pasākumi kas ir jau notikuši.

Šobrīd pārdošanā 746 pasākumi
Reģistrēties izklaides pasta saņemšanai
Reģistrēties
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKino
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
close popupbanner
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!