Jūs izmantojat novecojušu internetpārlūkprogrammu. Labāka rezultāta iegūšanai, lūdzu atjaunojiet internetpārlūkprogrammas versiju.
X
Meklēt
15:00
Pirkumu grozs
Tukšs
 Biļete(s)
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKino
Meklēt
Ziņas

DARBA LAIKI pirmssvētku un Valsts svētku laikā


SIA BIĻEŠU SERVISS informē par darba laikiem pirmssvētku un Valsts svētku laikā:
BIĻEŠU SERVISS birojs:
30.04.2014. - 9.00-17.00
01.05.2014. slēgts

24.04.2014

Vērienīgākais boksa pasākums Baltijā - ČEMPIONU NAKTS RĪGĀ


2014. gada 26. jūlijā Rīga pamodīsies kā visu laiku galvenā boksa pilsēta Baltijā. Latvijas galvaspilsētā pirmo reizi notiks profesionālo cīņu šovs „Čempionu Nakts Rīgā”. Pasākums notiks stadionā „Skonto” zem klajas debess, un to tiešraidē pārraidīs viens no centrālajiem Krievijas telekanāliem. Šovā piedalīsies paši pazīstamākie, novērtētākie un godalgotākie pasaules profesionālo cīņu meistari.

25.04.2014

Indiešu deju koncerts VISUMA DEJU VĒROJOT teātra-klubā Hamlets norisināsies 9. maijā


Vēdiskā kosmosa telpa bieži tiek attēlota dejojoša. Svarīgākās dievības un gaisīgās būtnes senajos rakstos tiek apzīmētas ar vārdu “nritta”, kas nozīmē “dejojošs”. Vērojot Visuma kustības mākslu, mēs iegūstam priekštatus par bezgalību, netveramā eksistenci un visa esošā elementu mijiedarbību.

24.04.2014

NINE INCH NAILS koncertu iesildīs amerikāņi COLD CAVE


Daudzsološais ASV new-wave un sintīpopa mākslinieks Cold Cave 6. maijā iesildīs Nine Inch Nails (NIN) vienīgo koncertu Baltijā, “Arēnā Rīga”. NIN uz Latviju vedīs vienu no pasaules iespaidīgākajiem un tehnoloģiski vissarežģītākajiem mūzikas šoviem. Biļetes publiskajā tirdzniecībā „Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

23.04.2014
Pārcelts/Atcelts

SEX GURU ar Edmundu Kaševski 23.04.14 ir atcelts

25.03.2014

HUMORS NOBĀL 6.SEZONA 15.05. pārcelts uz 14.05. (7)

25.03.2014

Grupas ŅESČASTNIJ SLUČAJ koncerts tiek pārcelts

24.03.2014
Jūrmala
Jūrmala
Uz veselību, mesjē
Uz veselību, mesjē
Dalai Lama
Dalai Lama

Jūrmala

No 10.jūlija līdz 13.jūlijam notiks XII starptautiskais humora festivāls "Jūrmala". Gaidāmi humora pilni vakari 150 dalībnieku izpildījumā.

Cena: no 12.00 EUR
Pirkt biļeti

Uz veselību, mesjē

10.jūnijā uz Dailes teātra skatuves STARconcert piedāvā Leonīdu Jakuboviču komēdijā ar detektīvam līdzvērtīgu sižetu "Uz veselību, mesjē".

Cena: no 20.00 EUR
Pirkt biļeti

Dalai Lama

5.–6. maijā izstāžu centrā Ķīpsalā Viņa Svētība Dalailama sniegs savas pirmās mācības Baltijas valstīs par gudrību un līdzjūtību – diviem budisma garīgā ceļa pamataspektiem.
 
Cena: no 30.00 EUR
Pirkt biļeti
Īpašie piedāvājumi

STŪRA MĀJA

VDK ēka jeb Stūra māja Latvijas okupācijas piecdesmitgadē kļuva par totalitārās varas spilgtāko simbolu, un tā joprojām ir pagājušā – totālo karu, masu represiju un genocīda – gadsimta relikts 21. gadsimta Rīgā. 2014. gads ir īstais brīdis, lai mainītu Stūra mājas likteni, lai atvērtu durvis un saskartos ar ēkā ieslēgto pieredzi, likteņiem, tos pilnībā apzinoties, izprotot un pārradot. Stūra māja būs atvērta no 1. maija līdz 19. oktobrim, piedāvājot apmeklēt Okupācijas muzeja iekārtoto ekspozīciju, ekskursiju „Čekas pagrabos” gida pavadībā, piecas izstādes.
Pensionāriem, skolēniem, studentiem un ģimenēm biļetes lētāk.
Pirkt biļeti

STARPTAUTISKS BOKSA TURNĪRS - CHAMPIONS NIGHT

2014. gada 26. jūlijā Rīga pamodīsies kā visu laiku galvenā boksa pilsēta Baltijā. Latvijas galvaspilsētā pirmo reizi notiks profesionālo cīņu šovs „Čempionu Nakts Rīgā”. Pasākums notiks stadionā „Skonto” zem klajas debess, un to tiešraidē pārraidīs viens no centrālajiem Krievijas telekanāliem. Šovā piedalīsies paši pazīstamākie, novērtētākie un godalgotākie pasaules profesionālo cīņu meistari. Līdz 26. aprīlim, 10% atlaide visām biļetēm, cenas šajā periodā tiks norādītas ar jau piemērotu atlaidi.
Pirkt biļeti

INDIJAS KLASISKĀS MŪZIKAS KONCERTS PAVASARA PĀRVĒRTĪBAS

25. aprīlī plkst. 19:00 Rīgas Mazajā teātrī (Stabu iela 18) pirmo reizi skanēs īpaša Ziemeļindijas klasiskā mūzika, kas tiek izpildīta tikai pavasara laikā.
Indijas klasiskā mūzika ir pārsteidzošs un brīnumains Visuma kamertonis.  Koncerts "Pavasara pārvērtības" ir loģisks turpinājumsAkaša sniegto koncertu gada ciklā, veltītam pārmaiņu brīžiem gadalaiku ritējumā un enerģijai, kas caurauž planētu un tik jūtami ietekmē mūsu apziņu.
Studentiem un pensionāriem biļetes cena 5€
Pirkt biļeti

SMISLOVIE GALLJUCINACII

Grupas СМЫСЛОВЫЕ ГАЛЛЮЦИНАЦИИ 25 gadu jubilejas koncerts!
17. oktobrī, koncerthallē GODVIL, grupa  Смысловые Галлюцинации svin savu 25 gadu jubileju.
Līdz 31. maijam ieejas biļetes tikai par 15 Eur. Pasteidzies! Biļešu skaits ierobežots!
Pirkt biļeti

PASAULES DŽEZA FESTIVĀLS

Igora Butmana mūzikas grupa un Arkadija Ukupnika producentu centrs piedāvā Pirmo starptautisko pasaules džeza festivālu Rīgā! Pasaules džeza festivāls būs viens no šī gada Latvijas kultūras programmas spilgtākajiem pasākumiem, kas pievērsīs daudzu Eiropas džeza cienītāju uzmanību, apliecinot, ka Rīga ir viens no visnozīmīgākajiem džeza centriem pasaulē. Festivāls būs nozīmīgs solis Baltijas valstu un Krievijas kultūras saiknes nostiprināšanai. Pasaules džeza festivālā uz vienas skatuves uzstāsies džeza mūzikas pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Līdz 10. maijam, 20% atlaide visām biļetēm, cenas šajā periodā tiks norādītas ar jau piemērotu atlaidi!
Pirkt biļeti

REIZ KĀDĀ KARSTĀ NAKTĪ

Uzmanību! 30% atlaide!!!!Dāvana visiem laba humora cienītājiem - itāļu komēdija "Reiz kādā karstā naktī..." ar Žannas Eples, Anfisas Čehovas, Žana Daniela, Gurama Bablišvilli un Sergeja Šoloha piedalīšanos.  Visām biļetēm Rīgā un Daugavpilī atlaide - 30%!!!!
Pirkt biļeti
Reģistrēties izklaides pasta saņemšanai
Reģistrēties
VisiMūzikaTeātrisSportsĢimeneiFestivālsSemināriDāvanu kartesKino
Piegāde ar kurjeru Latvijā 8,54 EUR | Piegāde ārpus Latvijas 12,81 - 77,01 EUR(Cenā iekļauts PVN 21%)
Izņemšana noteiktās kasēs (Cena 1,76+PVN 21% 0,37)
I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.) EUR 1.42 (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
SMS biļete | LVL 0.50 - par biļeti (Cenā iekļauts PVN 21%) Apmaksa iespējama ar Swedbank, Nordea, SEB, DNB un Citadele internetbanku starpniecību
Izņemšana NARVESEN e-kasēs (Cena 1,17+PVN 21% 0,25)
close popupbanner
Uzmanîbu!
Šobrīd mājaslapas apmeklētāju skaita limits ir pārsniegts.
Lūdzu uzgaidiet! Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts rindas kārtībā.
Neaizveriet interneta pārlūkprogrammas logu, pretējā gadījumā sesija tiks pārtraukta.
Paldies par Jūsu pacietību!
Pârtraukt pieprasîjumu, biïetes iegâdâðos tirdzniecîbas vietâ!