По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

MUMU / МУМУ

Пт 30.11. 2018 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
15.20 - 40.00
Režisors Viesturs Kairišs: Ivana Turgeņeva jubilejas gadā aizdomājos par izrādi, ko varētu veidot pēc viņa literāro darbu motīviem. Starp neapšaubāmām vērtībām kā “Mēness uz laukiem”, “Tēvi un dēli” un citiem, manu uzmanību visvairāk piesaistīja “Mumu”. Tajā paralēli traģisma pilnai krievu dvēseles emocionalitātei, visskaudrāk un paradoksālāk atspoguļojas mūsdienu cilvēka problēmas. Nenoliedzami ārkārtīgi uzrunājoša un dziļi risināta literārajā materiālā ir arī tēma par cilvēku ar īpašām vajadzībām līdzās pastāvēšana mūsdienu sabiedrībā.

Lai skatuviskā valodā pārvērstu šo mākslas darbu, esmu iecerējis izmantot japāņu tradicionālā marionešu teātra Bunraku spēles stilu. Tikai veidot “krievu Bunraku”. Negribās atklāt visus spēles noteikumus, taču marionešu un aktieru sadarbībai būs atvēlēta nozīmīga loma.

Iestudējums būs īpašs cieņas apliecinājums Turgeņeva tekstam, jo izmantota būs gandrīz katra literārā teksta frāze.

Un galvenais, dziļais cilvēciskums, kas caurstrāvo Ivana Turgeņeva stāstu, un pēc kurā ir tā izslāpusi mūsdienu sabiedrība.

Дополнительная информация: http://www.trd.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
MUMU / МУМУ Пт 30.11. 2018 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 15.20 - 40.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет
Школьникам, студентам дневных отделений, пенсионерам и зрителям с особыми потребностями (I/II группа инвалидности) скидка на билеты 20%. Перед спектаклем при входе в театр нужно предъявить удостоверение!
Для зрителей в инвалидных колясках предусмотрены специальные места в Большом зале. При покупке билетов в кассе театра зрителям в инвалидных колясках и сопровождающим их лицам скидка 50%.
Место проведения
Организатор
Тот же организатор То же место проведения