logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024

Itāļu rokmūzikas leģenda Zucchero uzstāsies koncertzālē Palladium

Viens no visu laiku izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem, leģendārais itāļu dziedātājs Zucchero, kurš  turpina valdzināt klausītājus visā pasaulē ar savu dvēselisko mūziku, svinot 40 gadus mūzikā, dodas koncertturnejā “Overdose'DAmore” skaistākajās vietās pasaulē un nākamā gada pavasarī, 15. aprīlī, gaidāms koncerts arī pie mums koncetzālē Palladium Rīga. Biļetes tirdzniecībā pieejamas no 3. oktobra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. 

Zucchero ir bagātinājis mūzikas pasauli ar savu dvēselisko balsi, sirsnīgajiem dziesmu tekstiem un apņemšanos radīt mūziku, kas pārsniedz robežas un valodas. Viņa ieguldījums mūzikas industrijā ir nopelnījis viņam pelnītu vietu starp mūsu laika izcilākajiem māksliniekiem pasaulē un nākamajā gadā viņš dodas jaunā tūrē “Overdose D'Amore”, lai atzīmētu 40 mūzikālās karjeras gadus prestižākajās vietās pasaulē, kur pieturpunkts gaidāms arī pie mums koncertzālē Palladium Rīga.

Zucchero ir viens no izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem Itālijā un pasaulē, kurš savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, tostarp 8 miljonus ieraksta "Oro, Incenso & Birra" kopiju un izdevis neskaitāmus izcilus albumus, kur nesenākais no tiem ir “Discover” (2021). Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, tostarp tādos unikālos galamērķos kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande. 

Savā ilgajā un izcilajā karjerā Zucchero prasmīgi orientējies blūza, gospeļa, soulmūzikas un roka lauciņos, savos priekšnesumos, iepludinot unikālo itāļu dvēseli un kaislību, nekad neatstājot skatītājus vienaldzīgus. Zucchero mūzika sniedzas tālu pāri Itālijas robežām un ir labi zināma visā pasaulē, pateicoties veiksmīgajām sadarbībām ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Sting, Bono, Eric Clapton, Peter Gabriel, Mark Knopfler, Queen, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Ray Charles, Miles Davis un daudziem citiem. Savas karjeras laikā ieguvis divas “World Music” balvas, sešas “IFPI Europe Platinum” balvas un Grammy balvas nomināciju. Viņš ir viens no retajiem Eiropas blūza māksliniekiem, kurš joprojām gūst lielus starptautiskus panākumus.

Дополнительная информация: http://www.zucchero.it/eng/

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024 Пн 15.04.2024 20:00 Palladium Rīga 49.00
Мероприятие Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024
Дата / Время Пн 15.04.2024 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 49.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
​​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 

Программа мероприятия:
19:00 вход для публики
20:00 начало концертной программы


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Zucchero - Overdose D'Amore World Tour 2024
Дата / Время Пн 15.04.2024 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 49.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет GZA & The Phunky Nomads ПопулярноеПопулярноеGZA & The Phunky Nomads Palladium Rīga
Купить билет Fontaines D.C. Fontaines D.C. Palladium Rīga
Купить билет Two Feet ПопулярноеПопулярноеTwo Feet Palladium Rīga
Купить билет Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour ПопулярноеПопулярноеBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить