logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023

Вт 06.06.2023 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
Siguldas pilsdrupu estrādē savu jaunāko albumu prezentēs franču indie mūzikas zvaigznes un “Grammy" laureāti  "Phoenix".
 
Nākamā gada koncertu sezona Latvijā solās būt brīnišķīga! Kārtējais pārsteigums no koncertu aģentūras “8 Days A Week” būs vasaras festivālu favorīti, indie mūzikas zvaigznes un “Grammy” balvas ieguvēji “Phoenix” no Francijas. Nākamajā vasarā viņi viesosies Baltijas valstīs un prezentēs savu jaunāko albumu "Alpha Zulu", ko ierakstīja Luvras muzejā Parīzē. Joprojām grūti noticēt, bet 6. jūnijā "Phoenix" uzrīkos īstus muzikālus svētkus Siguldas pilsdrupu estrādē!
 
Gatavojies koncertam jau tagad!
 
Pirmās biļetes uz koncertu kā vienmēr ir lētākas. Īstiem faniem, nepacietīgiem un taupīgiem, biļetes būs pieejamas jau no 17. novembra plkst.10.00! Lai saņemtu atlaidi, būs nepieciešams īpašs kods. Sazinies ar “8 Days A Week” Facebook vai www.8dw.lt, lai to saņemtu. Kods būs derīgs līdz 21. novembra plkst.10.00. Biļešu skaits ar atlaižu kodu ierobežots! Kā jau vienmēr – vislētākās biļetes pieejamas tikai ātrākajiem pircējiem. Nenokavē savu iespēju!
Pasteidzies, ietaupi naudu un ieliec kabatā skaistāko vasaras piedzīvojumu.
 
"Phoenix" - “Tonight” ar Ezru Koeing
https://youtu.be/FxTCTAnTP6Q
 
“Phoenix” koncerti Baltijas valstīs ir vēl viens aģentūras “8 Days A Week” sasniegums. Pagājušā gada vasarā Siguldas pilsdrupu estrādē viņi jau iepriecināja klausītājus ar maģisku Maikla Kivanukas koncertu. “Phoenix” neapšaubāmi ir viena no šī gadsimta ievērojamākajām un ietekmīgākajām indie grupām. Viņi mainīja visu indie mūzikas skatuvi, iedvesmoja daudzas citas grupas un vienmēr ir topā. Viņi nebaidās būt žanriski izaicinoši un beidzot atgriežas uz lielajām koncertu un festivālu skatuvēm. Labs grupas draugs “Daft Punk” dalībnieks Tomass Bangalters viņiem asistēja studijā un producēja grupas jaunāko darbu. Albums tika ierakstīts Luvras muzejā Parīzē. Kura cita grupa ar kaut ko līdzīgu var lepoties?
 
Par “Phoenix”
 
Parīzieši “Phoenix” par sevi skaļi paziņoja jau divtūkstošo gadu sākumā. Grupas dalībnieki – vokālists Tomass Marss, ģitāristi un brāļi Lorāns Brenkovics un Kristians Mazzalai, kā arī basģitārists-taustiņinstrumentālists Deks D'Arsijs - satikās agrā jaunībā grandiozajā Versaļā, kur viņi nonāca, pateicoties mīlestībai pret roka leģendām, tādām kā “Pixies” un “‘The Sex Pistols”. Debijas albums “United”, kas iznāca 2000.gadā, stabili ierindoja grupu nozīmīgāko indie izpildītāju sarakstā.
 
“Phoenix” jaunākais albums “Alpha Zulu”
https://youtu.be/gqN9flclRio
 
Gadu garumā attiecības grupas dalībnieku starpā kļuva arvien saliedētākas, un grupas darbs visā viņu daudzu gadu karjerā vienmēr bija vērsts uz savstarpējo draudzību un kopā pavadītu laiku.  “Phoenix” uzskata, ka mūzika ir vajadzīga arī kā iespēja satikties draugiem un mīļajiem. Ir pagājuši vairāk nekā 20 gadi, un viņu saskaņa gan mūzikā, gan dzīvē ir apskaužama. Viņi vienmēr visu dara kopā, un tas ir vēl viens iemesls, kāpēc  “Phoenix” ir tik laba un patiesa grupa. Nekādu dusmu lēkmju, bezjēdzību vai drāmu, tikai mūzika.
Jau no grupas pastāvēšanas pirmsākumiem bija skaidrs, ka šāda franču mūzika ir piemērota lielām ballītēm koncertzālēs un der lielajām festivālu skatuvēm no Koačelas līdz Glastonberijai. Kad “Phoenix” spēlēja leģendārajā Madison Square Garden arēnā, viņi sarīkoja kopīgu uzstāšanos ar jau pieminēto “Daft Punk”.
 
Leģendārais hits "1901"
https://youtu.be/HL548cHH3OY
 
Kad 2009.gadā iznāca albums “Wolfgang Amadeus Phoenix”, viņi kļuva par vienu no pēdējās dekādes nozīmīgākajām grupām. Ne velti "Lisztomania", "1901" vai "Rome" joprojām tiek bieži atskaņotas, un albums ir ieguvis “Grammy” balvu kā labākais alternatīvais albums. “Wolfgang Amadeus Phoenix” patiešām ir kļuvis par vēsturiski nozīmīgu un atmiņā paliekošu vērtību. Vairākas grupas ir mēģinājušas atkārtot šī albuma noskaņas, lai gūtu panākumus, taču nevienai tas līdz šim tā arī nav izdevies. 
"Viņi ir labākā desmitgades grupa," saka ilggadējais grupas draugs un "Vampire Weekend" līderis Ezra Koenings, kurš arī piedalījies jaunā albuma dziesmas "Tonight" ierakstā. Ar viņu nav vērts strīdēties.  “Phoenix” muzikālā darbība ir mērķtiecīgs un ievērojams process, kas joprojām ietekmē visu popkultūru. “Alpha Zulu”, grupas septītais pašproducētais albums, tika ierakstīts pandēmijas laikā Luvras muzejā. Tas ir apliecinājums viņu popularitātei, kas tapis, iedvesmojoties no ikoniskiem mākslas darbiem.
Pēc mūzikas kritiķu domām, “Phoenix” joprojām dara savu darbu vislabāk ar tiem raksturīgo vieglumu un specifisku estētiku. Ieraksts atspoguļo grupas nepārtraukto vitalitāti un vēlmi radīt ko jaunu. “Phoenix” prasmīgi apvieno jautrību ar dziļumu. Ir pagājis ilgs laiks, kopš tie skan tik brīvi, ik uz soļa izaicinot klausītāju.
Melodiju kvalitāte, dziesmu noskaņas un skanējums noteikti padarīs “Alpha Zulu” par vienu no gada labākajiem albumiem. Tā producēšanā piedalījās leģendārās grupas “Daft Punk” dalībnieks Tomass Bangalters, kurš palīdzēja “Phoenix” pēc sava kolēģa Filipa Zdara (“Cassius”) traģiskās nāves 2019. gadā.
Šis albums ir daļēji veltīts abu draudzībai. Arī stāsts par albuma nosaukumu ir neparasts. Grupas līderis Tomass Marss, kura sieva ir slavenā režisore un aktrise Sofija Kopola, reiz lidoja ar privātu lidmašīnu un vētras laikā piedzīvoja turbulenci, un pilots iesauca "Alpha Zulu!". lidmašīnas skaļrunī.
 
“Phoenix” klasika -“Lisztomania”
https://youtu.be/4BJDNw7o6so
 
“Phoenix” koncerti ir kaut kas vienreizējs. Mēs drīz to redzēsim paši savām acīm un gribēsim redzēt vēlreiz. Pēc pandēmijas izraisītā pārtraukuma viņi savos koncertos atkal nododas klausītājiem pilnībā, izbaudot katru mirkli kopīgi. Šajā tūrē “Phoenix” izmanto ļoti iedarbīgu scenogrāfiju, kas katru skaņdarbu ietērpj dažādās dekorācijās. Tie ir kā vīns – ar katru gadu kļūst arvien labāki. Viņu koncerts pie mums ieradīsies īstajā laikā, un mēs beidzot varēsim piedzīvot viņu mūzikas enerģiju dzīvajā. Ikvienam indie mūzikas cienītājam tas ir jāredz!
 
"After Midnight" no jaunā albuma
https://youtu.be/kVsgdURODeg
 
Lai iepazītos ar “Phoenix”:
“NME” intervija ar grupu no Luvras: https://youtu.be/Fxy77W35l-s 
“If I Ever Feel Better”: https://youtu.be/ub36ffWAqgQ
“Alpha Zulu” tiešraide no “Jools Holland's Tonight Show”: 
https://youtu.be/FE-lhHLkAiM
“Winter Solstice”: https://youtu.be/IkqA-X82P_4
“Entertainment”: https://youtu.be/pDPmyZ9FGd4
“Long Distance Call”: https://youtu.be/owD3d1S0LFg
“Too Young”: https://youtu.be/IP5XPuXUMIo
 
Intervija ar grupu no “Primavera” festivāla: 
https://youtu.be/OISCGynfI3Q 
 
 

Дополнительная информация: http://www.8dw.lt

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Вт 06.06.2023 20:00 Siguldas pilsdrupu estrāde 50.50
Мероприятие Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023
Дата / Время Вт 06.06.2023 20:00
Место проведения Siguldas pilsdrupu estrāde
Цена 50.50
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.00 € (включая НДС 21%) за каждый билет
  • На билеты применена плата Агента в размере 0.50 EUR
События могут посещать: без возрастных ограничений (до 18 лет, только в сопровождении взрослого)
Язык мероприятия: Английский
Бесплатный вход: до 6 лет, не занимая отдельного места
Продолжительность мероприятия: ~3h
Вход на мероприятие: c 19:00 
Место для инвалидов в кресле-каталке: да

Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Siguldas pilsdrupu estrāde
Pils iela 18 Sigulda Латвия
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Рег. №: 305527276
Мероприятие Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023
Дата / Время Вт 06.06.2023 20:00
Место проведения Siguldas pilsdrupu estrāde
Цена 50.50
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет RY X - European Tour 2023 RY X - European Tour 2023 Hanzas Perons, Латвия 40.00
Купить билет Fever Ray - Radical Romantics Tour 2023 Fever Ray - Radical Romantics Tour 2023 Hanzas Perons, Латвия 40.00
Купить билет M83 - European Tour 2023 ПопулярноеПопулярноеM83 - European Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Латвия 50.50
Купить билет Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Arēna Rīga, Латвия 51.70
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить