По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

GADUMIJAS PRIEDĪTE

Вс 29.12.2019 14:00
Rīgas Kongresu nams
15.00

BERMUDU DIVSTŪRIS, KATŌ UN MARKUS RIVA DECEMBRA BEIGĀS IELŪDZ UZ GADUMIJAS PRIEDĪTI

Grupa Bermudu Divstūris, dziedātāja KATŌ un Markus Riva ielūdz visus skolēnus no 5 līdz 14 gadu vecumam uz Gadumijas Priedītēm, kas notiks Rīgas Kongresu namā  29. decembrī plkst. 11.00, 14.00 un 17.00. Visus skolēnus - gadumijas svētku svinētājus - sagaida grupas Bermudu Divstūris un dziedātājas KATŌ labāko dziesmu koncerts, kā arī traka ballīte, kurā mūziku spēlēs Markus Riva. “Tradīcijas ir laba lieta un Priedītes nu jau ir kļuvušas par decembra tradīciju, tādēļ tiekamies ballītē decembrī," - var lasīt faksā, ko no ļoti stilīgas vietas nosūtījuši grupas Bermuda Divstūris dalībnieki.

 “Ko te daudz teikt - vajag tikai labi mācīties un gan jau Ziemassvētku vecītis biļeti uz Gadumijas Priedīti atnesīs,” ballītei gatavojoties saka Markus Riva. Viņš atzīst, ka jau kopš februāra pavada katru brīvo brīdi piemeklēdams mūziku Gadumijas Priedītes ballītei. “Eglītēm jau nav nekādas vainas, taču Priedītes ir labākas,” ir pārliecināts Markus.

“Mēs atceramies trako ballīti pirms gada un domājam, ir pienācis laiks to atkārtot. Spēlēsim savas populārākās dziesmas un līdzi dziedāt un dejot varēs ikviens Gadumijas Priedītes viesis,” par decembra trakāko ballīti saka Biceps un Triceps no Bermudu Divstūra. Grupa Bermuda Divstūris atgādina - uz Gadumijas Priedītes pasākumu katrs, kas ir vecāks par 14 gadiem, drīkst nākt tikai bērnu pavadībā.

 Iepriekšējais Priedīšu pasākums notika 2018. gada decembrī, saucās “Ziemassvētku Priedīte” un pulcēja vairāk nekā tūkstoti apmeklētāju. Pasākuma rīkotāji aicina biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi, jo var gadīties, ka labākajās vietās sēdēs kāds cits.

 Līdzīgi kā 2018. gada decembrī, Gadumijas Priedīšu īpašie viesi būs #Biceps, #Triceps, #Lee, #Snickers un #Vicītis. Un līdzīgi kā pirms gada arī šogad katram Priedītes viesim dāvanā atstarotājs. Atgādinām, ka Gadumijas Priedīte ir pasākums, kurā ikvienam fotografēt un filmēt kategoriski atļauts!

 Biļetes uz "Gadumijas priedīti" pieejamas Biļešu Serviss tīklā - biļešu pirmā cena - 15 eiro. Visiem, kas vecāki par 14 gadiem ieeja pasākumā tikai bērnu pavadībā! Vecāki ir atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem. Pasākuma ilgums - 2 stundas. Pilna pasākuma programma un sīkāka informācija www.priedites.lv

 

Дополнительная информация: http://priedites.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
GADUMIJAS PRIEDĪTE Вс 29.12.2019 14:00 Rīgas Kongresu nams 15.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.90 € (включая НДС 21%) за каждый билет
События могут посещать: с 5 лет
Язык мероприятия: Латышский
Бесплатный вход: нет
Продолжительность мероприятия: ~2h
Вход на мероприятие: 30 минут до начала мероприятия
Место для инвалидов в кресле-каталке: да
Скидки для инвалидов в кресле-каталке: нет
Место проведения
Rīgas Kongresu nams
Krišjāņa Valdemāra iela 5 Rīga Латвия
Организатор
UNTITLED, SIA
UNTITLED, SIA
Valmieras iela 3/2-1a LV-1009 Rīga
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет GADUMIJAS PRIEDĪTE ПопулярноеПопулярноеGADUMIJAS PRIEDĪTE Rīgas Kongresu nams, Латвия 15.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет GADUMIJAS PRIEDĪTE ПопулярноеПопулярноеGADUMIJAS PRIEDĪTE Rīgas Kongresu nams, Латвия 15.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!