logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DINAMO RĪGA 2021/2022

Пт 07.01.2022 19:30 - Ср 12.01.2022 22:00
3.00 - 15.00
Описание событияСкрыть описание
Tiek uzsākta biļešu pārdošana  pēdējām trim sezonas mājas spēlēm pirms olimpiskā turnīra pauzes - 7. janvārī plkst. 19:30 pret Avtomobilist (Jekaterinburga) komadu, kuras sastāvā šobrīd spēlē mūsu klubā sezonu sākušais vārtsargs Johan Mattsson, 10. janvārī plkst. 19:30 pret Salavat Yulaev (Ufa), bet 12.janvārī plkst. 19:30 pret Dinamo (Minska).
 
• Sakarā ar noteikumiem publisku pasākumu apmeklēšanā, maksimālais apmeklētāju skaits būs 500.
• Sēdvietas sektoros būs pieejamas pa divām vietām blakus. 
• Visiem apmeklētājiem no 7 gadu vecuma ir jālieto sejas maskas. 
• Visas biļetes ir nepieciešams personalizēt.
 
Spēles varēs apmeklēt “zaļajā režīmā” pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.
 
Spēles var apmeklēt, ievērojot sekojošo:
• Jābūt derīgam Eiropas Savienībā atzītam Covid-19 sertifikātam, kas apliecina  vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (testētas personas sertifikāts ieejai nebūs derīgs);
• Jāpārliecinās, vai Covid-19 sertifikāts ir derīgs pasākuma dienā (pagājis noteiktais laiks pēc vakcinācijas kursa, nav beidzies pārslimošanas fakta periods). Pārbaudīt sertifikāta atbilstību iespējams (izvēloties scenāriju “zaļajam” drošības līmenim”): https://covid19sertifikats.lv/verify;
• Jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (Pase vai ID Karte), lai pie sertifikāta un biļešu pārbaudes personāls var identificēt apmeklētāju; 
• Bērniem jāierodas arēnā vecāku pavadībā;
• Vecākiem ir jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts par vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (atbilstoši “Zaļajam” drošības līmenim);
• Bērni līdz 12 gadu vecumam spēles varēs apmeklēt, neuzrādot sertifikātu (QR kodu); 
• Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, bet kuriem nav Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina pārslimošanu vai vakcināciju, būs jāuzrāda testēšanas sertifikāts (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam) , vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.
 
Biļešu cenas uz šīm spēlēm būs 15 eiro, bet biļetes cena ar atlaidi skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti būs 12 eiro. Biļetes ar atlaidi būs derīgas iekļūšanai arēnā, uzrādot tās kopā ar attiecīgo apliecību, bet pirmsskolas vecuma bērniem biļešu cena ir noteikta  3 eiro.
 
Biļešu cenas ir noteiktas kā gala cenas pircējam, iegādājoties biļeti internetā. Norādītajās cenās iekļauta gan biļešu pārdošanas komisijas maksa, gan arī arēnas servisa maksa.
 
Arēnas durvis apmeklētājiem tiks atvērtas 1 stundu un 30 minūtes pirms katras spēles. Lūdzam uz spēlēm ierasties savlaicīgi, jo pārbaudes process katrai personai aizņem vairāk laika kā ierasts.
 
Biļetes ir pieejamas “Dinamo Rīga” mājas lapā www.dinamoriga.lv, sadaļā “Biļetes”. 

Дополнительная информация: http://www.dinamoriga.lv

События
Мероприятия не были найдены
Возврат ATCELTS - DINAMO Rīga : AVTOMOBILIST Yekaterinburg ВозвратВозвратATCELTS - DINAMO Rīga : AVTOMOBILIST Yekaterinburg Arēna Rīga, Латвия
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Возврат ATCELTS - DINAMO Rīga : SALAVAT YULAEV Ufa ВозвратВозвратATCELTS - DINAMO Rīga : SALAVAT YULAEV Ufa Arēna Rīga, Латвия
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Возврат ATCELTS - DINAMO Rīga : DINAMO Minsk ВозвратВозвратATCELTS - DINAMO Rīga : DINAMO Minsk Arēna Rīga, Латвия
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Загрузка...
Перезагрузить