По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Jūrmalas Piedzīvojumu parks TARZĀNS

Dzintaru Mežaparks, Jūrmala
7.00 - 20.00
Jūrmalas Piedzīvojumu parks “Tarzāns”

Dzintaru Mežaparkā izveidots Tarzāna šķēršļu parks ar 5 trasēm un 74 šķēršļiem, kas atrodas, līdz pat 12 metru augstumā virs zemes. Interesanti būs gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo katra trase ir ar atšķirīgu grūtības pakāpi. Katras trases beigās izveidots trošu nobrauciens.

Šķēršļu parks ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas Kanopeo drošības sistēmu, kura nodrošina, ka katrs parka apmeklētājs ir nepārtrauktā sasaistē ar drošības trosi visas konkrētās trases garumā, tas savukārt padarīs drošu visu piedzīvojumu laiku.

Tarzāna Bērnu parks ir paredzēts 3-6 gadus veciem bērniem. Parka šķēršļi ir izvietoti kokos līdz 1,5 m augstumā. Mazāko bērnu vecākiem jāiet līdzi pa taciņu un vajadzības gadījumā jāpalīdz.

Zaļā trase paredzēta pieaugušajiem un bērniem no 6 gada vecuma, tā tiks veidota ar 15 šķēršļiem, 2 līdz 4 metru augstumā.

Zilajā trasē tiks veidoti samērā viegli pārvarami šķēršļi, kas pacelti līdz pat 6 metriem virs zemes, un trases nobeigumā ir trošu nobrauciens 80 metru garumā.

Sarkanā trase izveidota līdz pat 11 metru augstumam, tajā būs iekļauts atraktīvais “Tarzāna lēciens” un brauciens pa laipu ar velosipēdu, trasē ir 14 šķēršļi.

Melnā trase paredzēta tiem, kuriem pa spēkam nedaudz vairāk, trasē būs izvietoti 12 augstas sarežģītības pakāpes šķēršļi. Trases beigās izveidots lēciens no koka, kuru drošu padara amerikāņu kompānijas Head Rush tehnoloģijas izveidotā TruBlue drošības ierīce – ar automātisko drošināšanas risinājumu.

Jūrmalas Piedzīvojumu parks “Tarzāns” atrodas Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā.
Informācijas tālrunis 27088061, e-pasts: jurmala@tarzans.lv, darba laiks katru dienu no 10:00 līdz 20:00.
Visa informācija ar cenām www.tarzans.lv
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Место проведения Цена  
Jūrmalas Piedzīvojumu parks TARZĀNS Dzintaru Mežaparks, Jūrmala 7.00 - 20.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет
События могут посещать: с 3 лет
Бесплатный вход: нет
Вход на мероприятие: c 10:00
Место проведения
Jūrmala Латвия
Организатор
Tarzāns SIA
Stacijas iela 26a LV-2150 Sigulda