По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Ceļojums bezsvara stāvoklī - FLOUTINGA ISTABA vienai personai vai pārim 1-2 seansi

Brīvības iela 199C, Days Hotel Riga VEF 1.stāvā
50.00 - 130.00
Ceļojums bezsvara stāvoklī Pārim divatā - FLOUTINGA ISTABA

Floutings ir pārsteidzoša dāvana sev ikdienā  un draugiem svētkos ,unikāla iespēja pabūt bezsvara stāvoklī, citā realitātē, un vienkārši beidzot kārtīgi atpūsties, pirms atgriezties ikdienā, pilnam jaunu spēku un ideju!

Pāru meditācijā ir iespēja izbaudīt vēl nebijušas sajūtas – atrodoties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai , ķermeņi nemanāmi slīd pa silto ūdens virsmu un izbauda negaidītus un vieglus pieskārienus - tā ir unikāla pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem.

Kas ir floutings?
Mūsdienu ritmā cilvēkam nav vienkārši parūpēties par iekšējo un ārējo mieru, par skaidrību, ko var gūt, praktizējot dažādas austrumu prakses. Tāpēc rietumu pasaule ir izgudojusi floutēšanu (no angļu float: pludiņš; peldēt pa virsu; turēties virs ūdens). Floutēšana neprasa nekādu piepūli, nekas nav jāmācās, nekas nav jādara. Ļaujoties plūdumam floutēšanas laikā, ķermenis pilnībā atpūšas, prāts atbrīvojas, un apziņai ir iespēja atgriezties tās pamatstāvoklī, tīrajā apziņā. Floutēšana ir unikāla ar to, ka ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Saucot lietas īstajos vārdos – floutinga istaba – tā ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti, efektīvi un neatkarīgi no tā, vai cilvēks agrāk ir vai nav nodarbojies vai pat dzirdējis par jelkādām garīgām praksēm.

Kas ir floutinga istaba?
Tā notiek īpaši aprīkotā sensorās izolācijas  istabā ar konstantu ūdens un gaisa t*C 36,6*, kur cilvēks horizontāli atlaižas 30 cm seklā baseinā un turas virs ūdens – ūdenī ir izšķīdināta  pustonna Epsoma sāls ( Magnija sulfāts ), kas ir 5 reizes blīvāks par jūras ūdeni un nekairina ādu. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties, jo pašam nekas „nav jādara”– ūdens stingri tur visu ķermeni. Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī jūs vairs nevarat noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas. Neatkarīgi no floutēšanas pieredzes, pēc neilga laika jūs sasniedzat Theta viļņus – stāvokli, uz ko tiecas ikviens, kurš meditē – tā ir uzturēšanās starp miegu un nomodu. Sajūta ir tāda, it kā dreifētu izplatījumā.

Seansa laikā tiek panākta dziļa relaksācija, jo floutingā nav gravitācijas ietekmes un ir sensorā izolācija – tādēļ šeit nevar aizmigt!  Ļaujoties plūdumam floutēšanas laikā, ķermenis pilnībā atpūšas, prāts atbrīvojas, un apziņai ir iespējas atgriezties tās pamatstāvoklī.

Floutinga radītie efekti.
Apmeklējot floutingu samazinās stress un nogurums, tiek likvidēts depresīvs stāvoklis, uzlabojas miegs, atjaunojas enerģija, normalizējas veģetatīvās nervu sistēmas darbība un uzlabojas vielmaiņa, āda pēc peldes Epsom sāls vannā kļūst maiga, tvirtāka un izlīdzinās. Tiek zaudēts liekais svars. Kosmetoloģijā Epsom sāli izmanto, jo sastāvā esošais sērs sintezē kolagēnu un veido saistaudus. Floutēšana ne tikai būtiski mazina stresu, bet arī atvieglo veģetatīvās distonijas, astmas, artrīta, psoriāzes u.c. slimību izpausmes. Pāriet tādas ar spriedzi saistītas problēmas kā migrēna, muguras  un plecu sāpes, bezmiegs, nogurums un satraukums. Papildus, kamēr atpūšamies, ķermenis izbauda Epsom sāls peldi un papildina magnija rezerves organismā. Jau pirmajā seansā magnijs nokļūst uzreiz muskuļos, kā rezultātā tiek noņemtas muskuļu spazmas un tonuss. Floutingā magnija deficīts pēc pirmā seansa tiek pilnībā likvidēts. Atšķirībā no tabletēm, vannu peldē  magnijs uzsūcas viegli un uzreiz caur ādu nokļūst muskuļos un pārējā organismā. Par magnija trūkumu organismā liecina nervozitāte, viegla aizkaitināmība, bezmiegs, nogurums, muskuļu spazmas un krampji. Viens no hroniska noguruma pamatcēloņiem ir magnija deficīts.

Kas floutē?
Floutē visi tie, kuriem ir nozīmīga sava fiziskā, psihiskā, emocionālā un garīgā veselība un līdzsvars. Tie ir: darba lietās dziļi iestrēgušie / cilvēki, kas izjūt smagu fizisku slodzi, piemēram, sportisti / sievietes - grūtnieces un mātes / tie, kuri grib labi izskatīties un rūpējas par savas ādas skaistumu / cilvēki ar lieko svaru, veselības problēmām, hronisko nogurumu / tie, kuri vēlas paātrināti apgūt zināšanas / tie, kuri vēlas pabūt vienatnē ar sevi, tikt ar sevi skaidrībā, sakārtot domas / apziņas un zemapziņas pētnieki / cilvēki ar atkarībām, kaitīgiem ieradumiem / ja jūs ceļojat un esat pakļauti laika joslu maiņām un aklimatizācijas procesiem.

Pabūt bezsvara stāvoklī vien ir tā vērts, lai apmeklētu floutinga salonu. Lai kāds būtu jūsu mērķis - dziļa relaksācija, prāta atbrīvošana, veselība vai radošas idejas - jūs katrā ziņā to tagad varat sasniegt!

Laini lūdzam Floutinga istabā!
Vairāk informācijas: http://www.floutings.lv

Дополнительная информация: http://www.floutings.lv

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Место проведения Цена  
Ceļojums bezsvara stāvoklī - FLOUTINGA ISTABA vienai personai vai pārim 1-2 seansi Brīvības iela 199C, Days Hotel Riga VEF 1.stāvā 50.00 - 130.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет
Pieejamas sekojošas dāvanu kartes:
Biļete 1 seansam 2 personām - 70 EUR (jāizmanto 3 mēnešu laikā)
Biļete 2 seansiem 2 personām - 130 euro (jāizmanto 3 mēnešu laikā)
Biļete 1 seansam - 50 EUR (jāizmanto 3 mēnešu laikā)
Biļete 2 seansiem - 90 EUR (jāizmanto 3 mēnešu laikā)
Место проведения
Организатор
FLOATING UNIVERSE, SIA
FLOATING UNIVERSE, SIA
Brīvības iela 199C LV-1012 Rīga