Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Ziepju burbuļu 'Īkstīte' šovs (pēc H.K. Andersena pasakas)Radošā apvienība "Big Stage" aicina Jūs ienirt burvestības un skaistuma pasakainā pasaulē.
Jaukie nerātnie elfi pastāstīs Jums neticamu stāstu par mazu meiteni, kas dzimusi ziedā.


Mazajai Īkstīte nāksies piedzīvot tik daudz neticama: brīnumainā ceļā izvairīties no dzīves ar vardēm purvā, gandrīz kļūt par vaboles-aristokrāta sievu, rast patvērumu peles alā, un kļūt saderinātai ar molu-bagātnieku.

Jutekliska, romantiska Hansa Kristiāna Andersena pasaka «Big Stage» apvienības redzējumā atdzīvojas uz skatuves ar tūkstošiem mirdzošiem elfu spārniem un brīnumainiem ziepju burbuļiem, kas ir galvenā stāsta burvestība.

Mirdzoši visās varavīksnes krāsās, visdažādāko formu un izmēru ziepju burbuļi apburs ar savu skaistumu bērnus un pieaugušos. Skatītāji taču nemaz nenojaut, ka burbuļus var uzpūst uz kafijas krūzes, veidot no tiem dažādas figūras, un arī pašam iekļūt milzu ziepju tunelī.

Šīs neparastās izrādes radītāji iedvesmojās no labākiem klasiskās mūzikas skaņdarbiem. Programmā varēs dzirdēt Mocarta un Ravela, Paganini un Šostakoviča, Grīga un Rahmaņinova skaņdarbus.

Skaista mūzika, koši skatuves kostīmi un dekorācijas, feēriskie triki ar ziepju burbuļiem, profesionāla horeogrāfija un spilgti deju numuri - sniegs Jums neticamas sajūtas.

Ļoti mazas meitenes neticams piedzīvojumu stāsts jau daudzus gadus turpina interesēt jaunus skatītājus, un pieaugušajie atceras šo stāstu ar nostaļģiju. Maģija, iedvesma, gaisīgie sapņi, un, protams, burbuļi - tas viss un pat vairāk maigā un aizraujošā ziepju burbuļu šovā "Īkstīte" Ādažu kultūrizglītības centrā 16. martā, 18:00.