logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Ziemassvētkos ir pieņemts pasniegt dāvanas!

Kompānija Show Time Rīga ļoti mīl savus mazus un lielus skatītājus un dāvina iespēju VISIEM apmeklēt Ziemassvētku eglītes Daugavpilī, Ventspilī, Liepājā pēc īpaši zemas cenas no 3,00 Eur.

Ziemassvētku eglīti latviešu valodā  ” Ziemassvētki tomēr būs”, dāvina viens no pazīstamākajām  latviešu dramaturgiem Hermanis Paukšs ar Dramaturgu teātra aktieriem.

Mazie skatītāji palīdzēs izglābt pasaku varoņus. Bērnus sagaida muzikālas aktivitātes, dziedāšana, dejošana, kopīga mīklu minēšana un daudz citu pārsteigumu!
 
Interaktīvo izrādi „Madagaskars jeb tveice Jaunajā Gadā ” krievu valodā sagatavo viens no labākajiem un populārākajiem Maskavas lielo leļļu teātriem. Krāsainas, varenas un greznas lielās lelles, oriģināla mūzika un dziesmas, kuras sacerējuši pazīstami Maskavas komponisti un dzejnieki, mākslinieku patiesums un talants nevienu neatstās vienaldzīgu!

Labsirdība un draudzība uzvarēs, svētku noslēgumā visi dziedās, dejos un priecāsies. Ziemassvētku riņķadeja, spēles un konkursi kopā ar iemīļotajiem varoņiem noslēdz svētku pasākumu.
 
Svētku pasākumi notiks Daugavpilī (Kultūras Pils 18.12.2015  plkst. 18.00), Rīgā (Rīgas Kongresu Nams 19.12.2015 plkst. 10.00, 12.00 un 14.00), Ventspilī (Olimpiskais cents, Basketbola Halle 20.12.2015 plkst. 12.00 un 14.00), Liepājā (Liepājas Olimpiskais Centrs, Rožu zāle 21.12.2015 plkst. 11.00 un 13.00)

Aicinām kopā nosvinēt gaišus Svētkus!