Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

VĒL PIEEJAMAS BIĻETES UZ GODALGOTĀ SKOTU KOMIĶA DANIELA SLOSA STĀVIZRĀDI “NOW”


 
„DANIELS SLOSS: NOW” ir satriecošs desmitais starptautiski atzītā un godalgotā skotu komiķa šovs, ar ko viņš savas 2017. gada Eiropas tūres ietvaros viesosies arī Rīgā, jau 6. Novembrī, kino “Splendid Palace”!

Komiķis septiņas reizes uzstājies populārajā ASV sarunu šovā „Conan”, „Comedy Central“ šovā „Drunk History“, kā arī Apvienotās Karalistes šovā „Sunday Night at the Palladium“. 2016. gadā Daniels saņēma Starptautisko Sidnejas komēdijas festivāla godalgu kā labākais festivāla dalībnieks un desmit reizes ir izpārdevis savu uzstāšanos Edinburgas „Fringe“ festivālā (kopš 2011. gada katru gadu uzstājoties 10 000 cilvēku lielai auditorijai). Mākslinieks aizvadījis divas solo sezonas Ņujorkā, izdevis DVD, 19 gadu vecumā uzstājies ar runu „TEDx“, kā arī sarakstījis un uzstājies sešu daļu interneta komēdijā „M.U.F.F.“. Viņš ir izpelnījies uzslavas visā pasaulē, uzstājoties ar iepriekšējo godalgoto šovu „DANIELS SLOSS: SO?”, vairāk nekā 120 reizes uzstājoties Austrālijā, ASV, Apvienotajā Karalistē un 20 Eiropas valstīs.

2008. gada augustā vien 17 gadu vecumā Daniels kļuva par vienu no jaunākajiem finālistiem Apvienotās Karalistes pirmajā komēdijas konkursā „So You Think You're Funny“ (Tavuprāt, Tu esi smieklīgs?), kā arī uzstājās ar šovu „Life in 2D“ (2D dzīve) savā pirmajā Edinburgas „Fringe“ festivālā. Kopš tā laika viņš katru gadu „Fringe“ festivālā izpārdod savu solo uzstāšanos. Savukārt ar savu debiju Londonā viņš kļuva par visu laiku jaunāko stand-up komiķi, kurš ar solo šovu uzstājies gan „Soho“, gan „West End“ teātrī.

Daniels divreiz uzstājies kā solo mākslinieks Monreālas „Just for Laughs“ komēdijas festivālā (2012. un 2016. gadā), uzstājies Haidparkā „Barclaycard“ britu vasaras festivālā, kā arī regulāri piedalījies citos starptautiskos pasākumos, tostarp Glastonberijā, „Latitude“, „Altitude“, Sanfrancisko „Sketchfest“ un Losandželosas „Riot“ festivālā.

2016. gada februārī Daniela šovs „DANIELS SLOSS: DARK“ tika pārcelts uz Ņujorku sezonai ārpus Brodvejas „Soho“ teātrī, ar kuru Daniels nokļuva uz prestižā laikraksta „New York Times“ mākslas sadaļas sākumlapas. Tajā pašā gadā viņš uzstādīja jaunu rekordu, sesto reizi uzstājoties slavenajā ASV sarunu šovā „Conan.

Prese par Danielu Slosu raksta:
 „Neticami drosmīgs un izaicinošs augstprātības, neveiklības un pašizsmeļošs maisījums ar anekdotēm, kuru stāstījumam piemīt precīza laika izjūta, perfekti klusuma brīži un neierobežota pārliecība... Nekam nav robežu... Sloss prasmīgi ievij jutīgus tematus uzjautrinošā, politiski nekorektā un seksuāli nepiedienīgā gobelēnā... Viņa humors saprātīgi un ironiski izsauc cilvēces liekulīgo dabu.“ - ★★★★„Herald Sun“, Austrālija
„Neķītri, jauki un gudri” - New York Times
“Ģeniāli melns humors... Sloss ir trāpīgi ass - kā vienmēr.” - Sunday Times, UK
Izcila melnā humora stāvizrāde” - Mail on Sunday, UK
“Žilbinoši asprātīgi… Neapturami!” -  Daily Telegraph, UK
“Šarmanti, pašironiski un patiešām smieklīgi!”  - Time Out London
“Pārsteidzoši aizkustinoši... Dziļš un melns humors... Gandrīz sāpīgi smieklīgi” - ★★★★1/2 Theatre People
 
ĪPAŠAIS VIESIS – KAJS HAMFRIJS (KAI HUMPHRIES)
Daniela tūrei, kā ierasts, pievienosies viens no viņa labākajiem draugiem un sabiedrotajiem – bezrūpīgais novērotājs un izcilais komiķis Kajs Hamfrijs. Prestižās „Forth Fringe Award 2016“ balvas laureāts, Kajs ir kļuvis par vienu no Apvienotās Karalistes spožākajiem komiķiem un ir uzstājies kopā ar Danielu visā Apvienotajā Karalistē, Eiropā, kā arī piedalījies Adelaidas un Melburnas Starptautiskajos Komēdijas festivālos.