Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Vecrīgā notiks bezmaksas džeza koncerts


26. jūlijā Vecrīgā notiks jubilejas World Jazz Festival atklāšana. Džeza mūzikas festivāls sāksies ar bezmaksas koncertu Reformācijas laukumā pretī Pētera baznīcai.

Zem klajas debess pašā Rīgas sirdī, Reformācijas laukumā ceturtdien plkst. 15.00 sāksies koncerts, kas tiks atklāts ar tradicionālo džezmeņu gājienu cauri Vecrīgai, kuru vadīs populārs saksafonists Igors Butmans ar Maskavas džeza orķestri un citiem festivāla māksliniekiem. Uz skatuves uzstāsies vietēja grupa "Big Al & The Jokers”, igauņu kolektīvs "Trump Conception" un ansamblis "Ural`s Dixieland".

Grupa “Big Al & The Jokers” dibināta 2013.gada 8.aprīlī populārās Rīgas grupas „Keksi” transformācijas rezultātā. Kolektīva sastāvā ietilpst Latvijā un Lietuvā pazīstami mūziķi. Pēdējo gadu laikā grupa ir uzstājusies kopīgos koncertos ar daudzām pasaules zvaigznēm – Smokie, Nazareth, Мacy Grey, Scorpions, Boney M, utt. Grupas pēdējie projekti ar Andy Bridge, Lindu Leen, Intaru Busuli, Ievu Kerēvicu, Tatjanu Guļajevu ir ļoti pieprasīti Eiropas muzikālajā tirgū.

Pirmo reizi Vecrīgā muzicēs orķestris «Trump Conception» no Igaunijas, kas izpilda grupas līdera, komponista un basa spēles meistara Janno Trumpa kompozīcijas. 2016.gadā klajā nāca viņu debijas albums «One», kas guva augstu novērtējumu vietējās mūzikas žurnālistikas aprindās un tika izvēlēts par mēneša albumu radiostacijā «Radio Tallinn».

Trumps savas karjeras laikā ir piedalījies vairāku disku ierakstos un koncertējis kopā ar daudziem Igaunijas labākajiem džeza un popmūziķiem. 2015.gadā viņš nolēma dibināt savu ansambli, lai izpildītu paša radītās kompozīcijas. Orķestrī muzicē 10 dalībnieki, kas ir vieni no pazītākajiem un veiksmīgākajiem Igaunijas džeza mūzikas māksliniekiem.

Viens no labākiem Krievijas džeza sastāviem — ansamblis "Ural`s Dixieland", kas bija dibināts 1969. gadā un šodien saglaba savas džeza tradīcijas un stīlu. Profesionāļi un eksperti atzīme «autentisko» jaunorleānas skanējumu, atzīmējot agro džeza stīlu. Visi spēlē ka diksilendu, tāpāt arī meinstrimu, bibopu, džeza roku un smooth džezu.

Atgadinam, kā no 26. līdz 28. jūlijam Rīgā norisināsies piektais jubilejas “World Jazz Festival”, kur uzstāsies tādi mākslinieki, kā komponists Mišels Legrāns, saksofoniste Kendija Dalfere, dziedātājs Tonis Momrels, vokaliste Anna Marija Jopeka, mūziķis Oļegs Akkuratovs, saksofonists Oļegs Butmans un daudzi citi mūzīķi. Biļetes uz pasākumu var iegadāties visās Biļešu Serviss kasēs.
Plašākā informācija par festivālu ir pieejama pasākuma oficiālā mājaslapā www.worldjazzfest.com.