logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

TORŅAKALNA BAZNĪCĀ SKANĒS PAREIZTICĪGO ZIEMASSVĒTKU DZIEDĀJUMI

2017. gada 8. janvārī pulksten 18:00 Rīgas Lutera (Torņakalna) baznīcā izskanēs koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētku dziedājumi”. Koncertā uzstāsies koris “Blagovest” un diriģents Aleksandrs Brandavs.
 
Pareizticīgo mūzika ar savu īpašo garīgo strāvojumu, vārda un mūzikas harmoniju gan Latvijā, gan citviet pasaulē vienmēr ir raisījusi lielu klausītāju interesi. Pareizticīgo Ziemassvētku dziedājumi tiek uzskatīti par īpaši skaistiem un aizkustinošiem, kas katram liek ieskatīties savas dvēseles dziļumos. Ar izpildījumu, kas atklāj krievu garīgās mūzikas svētsvinīgumu un pilnību, šo garīgo tradīciju Latvijā turpina viens no izcilajiem Latvijas koru kolektīviem – Rīgas pareizticīgo koris “Blagovest”.
 
Rīgas pareizticīgo koris “Blagovest” ir daudzu starptautisku koru konkursu un festivālu laureāts un ik gadu ar panākumiem koncertē ārpus Latvijas robežām. Koris īstenojis daudzus sadarbības projektus ar pazīstamiem solistiem, koriem un komponistiem gan Latvijā, gan ārzemēs.
Diriģents Aleksandrs Brandavs absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju un ir Rīgas Svētās Trijādības Pārdaugavas baznīcas reģents.
 
8. janvāra koncerta “Pareizticīgo Ziemassvētku dziedājumi” programmas pamatā ir ievērojamā, bet pie mums līdz šim nezināmā komponista un diriģenta Nikolaja Golovanova (1891-1953) Ziemassvētku koncerti un skaņdarbi, kuri Latvijā vēl nav skanējuši. Koncertā izskanēs Sergeja Rahmaņinova (1873-1943), Aleksandra Arhangeļska (1846-1924), Dmitrija Bortņanska (1751-1825) skaņdarbi un tradicionālie Ziemassvētku dziedājumi. Pirmatskaņojumu piedzīvos jaunākais Georga Pelēča korim “Blagovest” veltītais skaņdarbs “Psalms № 150”.
 
Koncertā piedalīsies bērnu koris “Accolada” diriģentes Oksanas Čerkasovas vadībā, koncertu vadīs Irina Vinnika. Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs un internetā.