Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

TEREM-KVARTETA 30 gadu jubilejas programma 'No klasikas līdz rokam' Rīgas Kongresu namā

14.aprīlī Rīgas Kongresu namā ar savu 30 gadu jubilejas programmu „No klasikas līdz rokam” uzstāsies leģendārais TEREM-KVARTETS no Sanktpēterburgas. Šis kolektīvs jau trīsdesmit gadus tiek uzskatīts par Sanktpēterburgas vizītkarti, un tas ir tikpat cienījams kā Ermitāža vai Marijas teātris. Ansambļa jubilejas koncertprogrammā iekļauti dažādu muzikālo novirzienu pārstāvju pazīstamākie skaņdarbi: Čaikovskis, Bizē, Šūberts, Gēršvins, Tariverdijevs, Rota, Legrāns; koncertā skanēs arī grupu „ABBA”, „Roxette” un „Ace of Base” lielākie hīti.

Viņi ir četri – gluži tāpat kā „The Beatles”. Šie mūziķi augstu tur krievu kultūras latiņu, neļaujot tai nokrist. Viņi būtu saucami par neformāliem, taču ne tādiem, kas spēlē parastu popmūziku. Un viņu daiļradi – gluži tāpat kā Liverpūles četrinieka daiļradi – droši var dēvēt par muzikālās pasaules revolūciju.

TEREM-KVARTETĀ spēlējošie mūziķi ir satriecoši virtuozi, aranžējumu ģēniji, nepārspēti interpreti: ironiski, dziļi, smalki jūtoši profesionāļi, kuri izjūt milzu atbildību par katru nospēlēto noti. Viņiem ir pa spēkam neiespējamais – apvienot klasisko mūziku un rokmūzikas draivu.

Šī četrotne pieprot īpašu triku. Absolūti nav svarīgi, vai jums patīk Čaikovskis crossover aranžējumā vai nē. Nokļūstot TEREM-KVARTETA mūzikas spēka laukā koncertā vai mēģinājumā; visu, ko viņi piedāvā caur savām rokām un sirdīm, klausītāji pieņem ar aizkustinājumu, esot priecīgs itin par visu, turklāt beigās pateicībā nobirdina kādu asaru. Subjektivitāte padodas TEREM-KVARTETA maģijas priekšā, kuru rada dižā spēja baudīt – mūziku, emocijas, esamību.
Šodien bez TEREM-KVARTETA piedalīšanās nav iedomājams neviens svarīgs notikums: vai tā būtu Olimpisko spēļu atklāšana, „Lielā astoņnieka” samits vai Kannu kinofestivāls. Šie mūziķi ar viesizrādēm ir apceļojuši vairāk nekā 600 zemes piecos kontinentos, muzicējot labākajās koncertzālēs. Viņiem aplaudējusi Anglijas karaliene un princis Čārlzs, Romas pāvests un Māte Terēze, pasaulslaveni mākslinieki un ievērojamākie pasaules valstu vadītāji. Taču šai četrotnei ir svarīga nevis koncertu statistika vai laureātu nozīmītes, bet tas optimisms, skumjas un humors, kas kopā ar viņu spēlēto mūziku nokļūst līdz klausītāju sirdīm.

„Mīlestība, naids, ironija, filozofiskas izjūtas – TEREM-KVARTETA mūzikā tas viss ir sajaukts ļoti krieviski un ļoti garīgi…” („The Independent”; Lielbritānija)

„Ansamblis TEREM-KVARTETS no Sanktpēterburgas ir folkloras, klasikas, pop-šoka un vēlās romantikas patosa sintēze!” („Der Spiegel”; Vācija)

Vairāk informācijas: www.artfront.lv

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu Servisa” kasēs.