logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Šovs «Stand Up TNT» Jūrmalā: izmaiņas dalībnieku sastāvā

24. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks telekanāla TNT populārā humoršova Stand Up dalībnieku lielais koncerts ar Comedy Club rezidenta Ruslana Belija dalību.
 
Koncerta organizatori paziņoja, ka neparedzamo apstākļu dēļ agrāk pieteiktās Jūlijas Ahmedovas vietā Stand Up koncerta dalībnieku sastāvā uzstāsies Ivans Abramovs, kurš arī ir zināms kā "vislabāk audzināts komiķis". Skatītāji Ivanu pazīst vēl no viņa dalības KVN humora spēlē laikiem, bet vēlāk pateicoties profesionālajai interesei un ambīcijām komiķis tika līdz Stand Up šovam, kur tagad veiksmīgi uzstājas ar saviem monologiem.
 
Pagājušajā gadā Stand Up šova dalībnieki jau uzstājās Latvijas publikas priekšā Dzintaru koncertzālē. Koncerts, uz kuru visas biļetes bija izpārdotas, izraisīja īstenu aplausu vētru, pēc kā tika pieņemts lēmums atkal braukt uz Jūrmalu ar jaunu joku un drosmīgu improvizāciju arsenālu. Jaunajā Stand Up komiķu programmā ir vēl vairāk humora par visu aktuālo, provokatīvo un dzīvei raksturīgo. Šo komiķu vizītkarte ir humors par vienmēr aktuālām tēmām, kuru bagātina mākslinieku harizma, tātad viss, kas piesaista skatītāja uzmanību un to notur līdz pat pēdējai šova minūtei.