logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

SIDNEJAS LATVIEŠU TEĀTRA teatrāli muzikāls uzvedums 'KABARĒ DE RĪGA'

Jau rīt 1.augustā būs iespēja pavadīt neaizmirstamu vakaru Limbažu Kultūras namā ar SIDNEJAS LATVIEŠU TEĀTRI un baudīt SIDNEJAS LATVIEŠU TEĀTRA teatrāli muzikālo uzvedumu “KABARĒ DE RĪGA”.

Uzvedums ir vienlaicīgi gan izglītojošs, gan izklaidējošs, jo daudziem maz kas zināms par to kā jaunieši, mākslinieki, bagātnieki, vai parastais rīdzinieks izklaidējās un izpriecājās Latvijas pirmajos divdesmit gados.

Uzvedumā savās atmiņās par Rīgu - tās teātriem, naktslokāliem, māksliniekiem, sportistiem, jaunbagātniekiem un daudz ko citu, kas Rīgā tika redzēts un piedzīvots, dalās Romas viesnīcas viesmīlis. Viņa teiktais, uz ekrāna ilustrēts fotogrāfijās un filmā, papildināts ar aktieru tēlojumiem, mūziku, operu ārijām, populārām dziesmām, dzeju un deju. Publika tiek aicināta piedalīties kopdziesmās, kas vakara gaitā kļūst arvien jautrākas un straujākas.
 
Kabarē de Rīga cenšas ne tikai sniegt teatrālu uzvedumu, bet arī dod apmeklētājiem iespēju iejusties pirmās Latvijas brīvvalsts glauna naktslokāla gaisotnē. Intīma telpa – skatuve un zāle tumši sārtās drapērijās, publika (aicināta, pēc iespējas, ģērbties laikmetīgos tērpos) sēž pie galdiņiem sveču gaismā. Orķestris spēlē pazīstamas melodijas – citi dzied līdz, citi dejo. Viesmīļi pienes dzērienus vai uzkodas no “Romas” viesnīcas ēdienu kartes.