logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

IGO koncerts Padures muižā

Pirmo reizi pie mums Padures muižā netālu no Kuldīgas viesosies Igo kopā ar komponistu, pianistu Jāni Strazdu un perkusionistu Aini Zavacki. 

Ar 'Sparks' radītu filmu atklās šī gada Kannu filmu festivā

Kļuvis zināms, ka prestižo Kannu kinofestivālu šogad atklās ar filmu–mūziklu "Anete" (Annette), kurai ne tikai sacerējuši mūziku, bet arī uzrakstījuši scenārija grupas "Sparks" brāļi – Rons un Rasels Meili.

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 30. jūnijam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.09.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Sadarbībā ar festivālu Laba Daba Rīgā atklās jaunu brīvdabas koncertu norises vietu


Sadarbojoties starptautiskajam mūzikas festivālam LABA DABA un kultūras telpai Autentika, 15.jūnijā tiks atklāta jauna vasaras brīvdabas skatuve Rīgā. Trešdien, 15.jūnijā plkst. 19.00 kā pirmie uz jaunatklātās skatuves kultūras telpā Autentika Bruņinieku ielā 2 uzstāsies mūziķi Roberts Gobziņš un Resnie Putni. Pasākumā Gobziņš spēlēs arī kā Dj pēc koncerta, būs gardi dzērieni un ēdieni, biļetes ar atlaidi uz festivālu LABA DABA. Ieeja pasākumā bez maksas. 
 
Iestājoties vasaras sezonai, kultūras telpa Autentika uzsāks darbus pie brīvdabas terases būvniecības, lai jau šovasar piedāvātu saviem apmeklētājiem iespēju baudīt pasākumus ne tikai iekštelpās, bet arī svaigā gaisā. Kamēr noritēs darbi pie terases būvniecības, sadarbībā ar mūzikas festivālu Laba Daba tiek atklāta vasaras skatuve Autentika pagalmā. Koncerti uz vasaras skatuves norisināsies katru nedēļu. 
 
Ik trešdienu uzstāsies dažādas vietējās un ārvalstu mūzikas apvienības, lielā daļā koncertu ietverot arī starptautiskā mūzikas festivāla LABA DABA dzirdētos un gaidāmos mūziķus. Pirmais koncerts notiks 15.jūnijā ar Roberta Gobziņa un Resno Putnu uzstāšanos, kas festivālā viesojušies jau vairākkārt. Pašu Gobziņu noteikti var dēvēt par vairāku mūzikas žanru Latvijā aizsācēju. Viņš bija viens no pirmajiem, kas Latvijā aizsāka repu un Dj elektroniskā stila mūziku. Šobrīd Roberts Gobziņš nodarbojas ar Dj-ošanu, piedalās citos latviešu un Baltijas valstu mākslinieku projektos, kā arī uzstājas grupas Roberts Gobziņš un Resnie Putni sastāvā.
 
Resnie Putni ir atraktīvs kolektīvs R.Gobziņa vadībā ar savdabīgu pieeju mūsdienu pasaulei. Kolektīvs orientēts uz populāru dziesmu izpildi ska ritmos. Līdztekus jaunajām un jau popularitāti iemantojušām dziesmām (Resnie putni, Eh, jubilār, Tītari u.c.) koncertā skanēs arī tādas publikā iemīļotas dziesmas kā Vilkam govs nokoda kāju, Man saujā benzīns u.c. Jāpiemin, ka tas nebūs koncerts klasiskā izpratnē - ikviens tiks iesaistīts dejot un dzīvot līdzi. 
 
15.jūnija koncertā būs iespēja iegādāties arī starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba, kas norisināsies no 5.-7.augustam ''Ratniekos'', biļetes par īpašu cenu. 
 
Kultūras telpa Autentika durvis vēra 2016.gadā, un ir ieguvusi negaidīti lielu apmeklētāju pulku. Šobrīd Autentika atvērta uz konkrētiem pasākumiem, par kuriem informācija atrodama Facebook kontā: www.facebook.com/autentika.b2, bet, līdz ar terases atklāšanu jau vēlāk šajā vasarā, tā strādās katru dienu. Informācija par terases atklāšanas svētkiem sekos. Kopš atvēršanās Autentikā aizvadīti gan vietējo, gan ārvalstu mūziķu koncerti, elektroniskās mūzikas pasākumi, izstādes un tirdziņi. Vairāk informācijas par pirmo koncertu: https://www.facebook.com/events/1694929050769405/