Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
RĪGAS BURGERU FESTIVĀLS 2019

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

RĪGAS BURGERU FESTIVĀLS 2019

     
      Šī gada 3. augustā Esplanādē pie Raiņa pieminekļa no plkst. 11:00 līdz 23:00 norisināsies jau trešais Rīgas Burgeru Festivāls! Turpinot pagājušo gadu aizsākto tradīciju, burgeru kultūras popularizēšanu Latvijā, šoreiz apmeklētājus pārsteigs ar īpašām, interesantām un vēl neredzētām burgeru variācijām, par ko parūpēsies apmēram 25 labākie Rīgas un apkārtnes restorāni un burgernīcas. Lai festivāla baudīšana būtu vēl aizraujošāka, visas dienas garumā notiks dažādas jautras aktivitātes gan lieliem, gan maziem, būs iespēja piedalīties konkursos, kā arī baudīt atspirdzinošus dzērienus un lielisku festivāla atmosfēru vakara koncerta laikā.


            Jau pirmajā Rīgas burgeru festivālā, kas notika 2017. gadā Doma laukumā, ieinteresētību un atzinumu pauda lielais apmeklētāju skaits, kas bija vairāk nekā 4000 cilvēku. Pagatavoti vairāk nekā 4500 burgeri un lieliskās emocijas festivāla laikā un pēc tā. Aizgājušajā gadā festivāls uzņēma apgriezienus un norisinājās Esplanādes parkā, kur kopā pulcēja apmēram 12000 cilvēku.  Arī šogad par pasākuma vietu ir izraudzīts Esplanādes parks, lai kopā pulcētu vēl vairāk burgeru mīļotājus vasaras gardākajā festivālā.

            Rīgas Burgeru Festivāls 2019 būs vēl interesantākas ar to, ka šogad dalībnieku skaits ir liels, kas nozīmē, ka pasākuma apmeklētājiem būs gaidāms ļoti aizraujošs gastronomiskais piedzīvojums, jo katrs restorāns būs parūpējies par īpaši piemeklētām un unikālām burgeru receptēm, kas spēs izdabāt katra individuālajām vēlmēm. Šogad par garšu emocijām rūpēsies: Easy Beer, ROOF Bar-B-Q & Music, Resto-Rātors, St. Petrus, Burger Studio, Čarlstons, Annas Dārzs, SuVide, Hercogs, Steiku Haoss, Meat Chef, Sushi un Burrito Brothers, BAO+, Sidrabi, Big Bad Bagels, Vegstop, Burgeru Māja Lielais Kristaps, Equus, Hugo Café, Two More Beers, OZO un vēl citi. Arī par dažādu variāciju saldajiem ēdieniem būs padomāts. Siltajā un saulainajā sestdienā par atspirdzinošiem dzērieniem parūpēsies Lielvārdes alus, La Giosa prosecco un Casa Charlize vīni no Itālijas, kokteiļu bārs ar atraktīvajiem bārmeņiem no Omes Briljants un Cuba Cafe.

            Festivālā būs iespēja ne tikai izlutināt savas garšas kārpiņas, bet arī aplūkot Minimania.lv fantastiskos Mini Cooper, kā arī citas interesantas aktivitātes. Tiks noteikts arī festivāla labākais burgers, kura vērtēšanā iesaistīsies gan apmeklētāji, gan žūrija. Un protams, lielais burgeru ātrēšanas čempionāts, lai sīvā cīņā noskaidrotu, kurš tad ir ātrākais burgeru ēdājs Rīgā. Vakara gaitā uz Rīgas Burgeru Festivāla skatuves kāps grupa un sagaidāmi vēl citi muzikāli priekšnesumi, kas festivālam nodrošinās īstas vasaras ballītes garu.

            Festivāla teritorija būs iekārtota ļoti ērti un pārredzami. Būs ierīkota gan aktivitāšu zona, gan ēšanas zona, kā arī starp galveno “Burgera bulvāri” un “Garšīgo gatvi” atradīsies chill lounge zona, kur atpūsties un gardos burgerus ar dzērieniem varēs baudīt uz mīkstajiem pufiem. Būs pieejama arī interaktīva festivāla teritorijas karte.

            Rīgas burgeru festivāla draugi un atbalstītāji: Lielvārdes alus, Santa Maria, Hellman’s, Aviko, Hanzas maiznīca, Pafbet, Casa Charlize, Wolt, Gemoss, Live Riga
           
            Sīkāka informācija par pasākumu, aktivitātēm, konkursiem un jaunumiem:
https://www.facebook.com/events/442096989888737/