Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies populārs krievu reperis Haski

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies populārs krievu reperis Haski

23. novembrī naktsklubā Studio 69 uzstāsies populārs krievu reperis Haski, informē portāls balticevents.info. Koncerts norisināsies Eiropas tūres ietvaros.

Haski (Dmitrijs Kuzņecovs) — krievu hiphopa izpildītājs no Ulanudes. Ir pazīstams ar savu neparastu dziesmu izpildījuma stilu, skumjiem tekstiem un sarežģītiem ritma formām ar asonanses un aliterācijas paņēmieniem. 

Nostiprināt uzlecošo popularitāti Dmitrijam palīdzēja videoklips uz dziesmu “Černim-černo” («Черным-черно»). Darba izplatīšanā piedalījās arī populārs reperis Oksimirons, kurš atzīmēja jauna mākslinieka darbus pie sevis Tviterī.

Nākamais skaļais darbs, kurš patika faniem kļūst kompozīcija “Puļa-dura” («Пуля-дура») un jaunais darbs “Paneļka” («Панелька») nostiprināja mākslinieka veiksmi un uzdavināja mūziķim jauna repa pārstāvja statusu. 2018. gadā Haski ir gada labāko reperu reitingā un no portāla Woman.ru saņēmis trešo vietu.
 


22 novembrī Haski tiek arestēts uz 12 diennaktīm. Mākslinieka koncertu atcēla Krasnodara pašpārvalde un mūziķis mēģināja uzstāties pie kluba uz svešas mašīnas jumtas.  

Reperu dotajā situācijā atbalstīja grupa Kasta, žurālists Ļeonīds Parfjonovs, rakstnieks Zahars Priļepins, dziedātājs Ļevs Ļešenko, reperis Basta, Oksimirons, Noize Mc un Shokk. 26. novembrī Dmitrijs tika atbrīvots no apcietinājuma.

Uz sava koncerta Rīgā mākslinieks izpildīs savu labākus darbus, kā arī absolūti jaunas dziesmas. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.