Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Rīgā uzstāsies populāra krievu dziedātāja Linda


2. novembrī uz Studio 69  naktskluba skatuves ar īpašo koncertprogrāmmu Baltijas tūres ietvaros uzstāsies krievu populāra dziedātāja Linda, informē portāls balticevents.info.

Dziedātāja, dzejniece un māksliniece Linda – dzimusi Kazahstānā Kentau pilsētiņā, kas sakusi savu muzikālo karjeru 90 gados. Izpild mūziku elektroniskajā un etniskā elektroniskā stilā, bet visi uztver ka Lindai mūzika ir līdziga trip rokam.

Pirmo laiku Lindas mūzikas autors bija komponists Maksims Fadejevs. Pēc darba ar Maksimu dziedātāja saka rakstīt mūziku un dzējoļus paša, ka arī sadarbojas ar tādiem autoriem, ka Evgenijs Pozdnjakovs, Mara un Ļubaša.

Jau otrais mākslinieces albūms “Vorona” («Ворона») kļūva par vienu no labākiem komerciāli veiksmīgiem krievijas popmūzikas vesture. Kopēja tirāža pārsniedza 1,5 miljonus eksemplārus. Savas muzikālas karjeras laikā viņa pārdēja vairāk nekā 3 miljonus albūmu eksemplāru Krievijā.

Rīgas koncertā Linda izpildīs savus labākus darbus. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Biļetes cenā ir iekļūta maksa par afterparty, kurā pēc koncerta uzstāsies Dj Forsage un Topless DJ Aurika.