Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies izbēgšanas meistars Endrju Basso

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies izbēgšanas meistars Endrju Basso

10. un 11. maijā Arēnā Rīgā astoņi pasaules labākie iluzionisti satiksies uz vienas skatuves un prezentēs jauno programmu «Iluzionisti», informē portāls balticevents.info. 

Šova ietvaros uzstāsies itāļu izbēgšanas meistars Endrju Basso (Andrew Basso). Mediji par viņu raksta, kā viņš ir «burvju rokzvaigzne» un «Hudini mantinieks».

“Bērnībā mēs dzīvojam ļoti mazā Itāļu pilsētiņā. Vienīgais no izklaidēm bija vietējais cirks. Mamma pirmo reizi mani atveda uz izrādi. Ja jūs pazīstu manu mammu, uzreiz saprastu, ka viņa ir ļoti nopietna un ļoti reti kad smaida. Bet cirkā notika kaut kas neiedomājams. Viņa vienkārši visu laiku skatījās uz iluzionistu un smējās. Es sapratu, ka viņam ir spēks, lai sasmīdinātu manu mammu. Es gribētu līdzināties viņam” – atceras Endrju.   

Viņš ir liels amerikāņu burvju meistara Harija Hudini piekritējs. Uz doto brīdi Endrju – vienīgais cilvēks, kurš atkārtoja Hudini triku “ūdens spīdzināšanas kamera”.
 

Šajā aktā Basso saslēdz rokudzelžos, nolaid lifta izmēra ūdens tvertnē ar galvu lejup un šova garumā kontrolē ar Endrju potītēm. Basso teica, ka ir pilnīgi atvieglots, zem ūdens viņš mierīgi bez elpas var izturēt vairāk par četrām minūtēm. Bet parasti iluzionists spēj pabeigt savu triku divās reizēs ātrāk. Rīgā Endrju uzstāsies ar savu īpašu šovprogrammu un prezentēs savu labākus numurus.
 “The Illusionists” šova pirmizrāde notika 2012. gadā Sidnejā. Pēc tam izrādes bija skatāmas tikai prestižajos laukumos pa visu pasauli. Viņi bija Austrālijā, Meksikā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Āzijā un Eiropā. Internacionāla grupa apvienoja plaša spektra disciplīnu profesionālus. Uz Rīgu atbrauks astoņi no tiem un prezentēs savu jauno programmu. 

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par šovu oficiālā mājaslapā www.theillusionistslive.eu.