Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies leģendārs dziedātājs Dīters Bolens

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies leģendārs dziedātājs Dīters Bolens

29. novembrī Arēnā Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populārs vācu dziedātājs un komponists Dīters Bolens, informē portāls balticevents.info.

Dīters Bolens (Dieter Bohlen) – vācu pop zvaigzne, komponists, muzikālo apvienību Modern Talking un Blue System dibinātājs un producents. Savu lielāko popularitāti viņš piedzīvoja pagājušā gadsimta 80. gados kā dueta Modern Talking dalībnieks. Bolens arīdzan ir bijis daudzu veiksmīgu vācu un starptautisku izpildītāju producents.
 

Kopš 1984. gada rudens viņš producēja muzikālo duetu Modern Talking, kurā darbojās pats kopā ar Tomasu Andersu. Šī grupa ar tādām dziesmām kā You’re My Heart, You’re My Soul, You Can Win If You Want, Cheri Cheri Lady, Brother Louie un Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love) piecreiz iekļuva pirmajā vietā Vācijas singlu čārtos. 1987. gadā dueta ceļi strīda dēļ šķīrās. Bolens turpināja producēt dažādus dziedātājus, to skaitā arī paša atklāto C.C.Catch, kā arī uzstājās pats ar savu grupu Blue System. 1998. gadā Modern Talking atkal apvienojās, bet 2003. gadā pašķīrās otrreiz.
 

Pēdējos gadus Dīters Bolens ir producējis visu televīzijas šova Deutschland sucht den Superstar uzvarētāju albumus, no kuriem daudzi var lepoties ar platīna statusu un pirmajām vietām čārtos Vācijā. Lielākajai daļai Vācijas televīzijas skatītāju Bolens asociējas ar bieži vien nesaudzīgu, bet vienmēr precīzu kritiku televīzijas atlases šovos. Pēc daudzu gadu pārtraukuma ir atgriezies uz skatuves un izpildīs visiem zināmos Modern Talking un Blue System hitus. 

Pirmā uz skatuves Arēnā Rīga kāps vācu dziedātaja Lian Ross, kas ir populāra ar savu cover dziesmu “Modern Talking -  You're my heart you're my soul”. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.