Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā ar koncertu uzstāsies Gayazovs Brothers

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā ar koncertu uzstāsies Gayazovs Brothers

2. maijā Fame Fest jauniešu festivāls-foruma ietvaros ATTA centrā uzstāsies populāri dziedātāji Gayazovs Brothers, informē portāls balticvevents.info.

Gayazovs Brothers — brāļi dziedātāji Timūrs un Iļjas Gajazovi no Osetijas. Timūrs saka, kā viņu iedvesmo un stimulē tiekšanā pēc slavas un pēc fanu mīlestības. Tajā pašā momentā Iljas liecina, kā vēlās kļūt par čaklu, drosmīgu un arī tādās pašas īpašības viņš novērtē cilvēkos. Viens no brāļiem ir tekstu un mūzikas autors, bet otrais ir muzikāla projekta producents. Grupas dalībnieki katrs lieliski papildina viens otru.

Gajazovi ir tādu darbu autori, kā “Kredo” («Кредо»), “Do vstreči na tancpoļe” («До встречи на танцполе»), “Verņite v modu ļubovj” («Верните в моду любовь»), “Čornaja pantera” («Черная пантера»), “Pjanij tuman” («Пьяный туман»), “Grizli” («Гризли») un daudzi citi. Viņu dziesma “Uvezite menja na diphaus” («Увезите меня на Дип-хаус») jau veselas četras nedēļas turas visu muzikālo platformu čartu topos pirmās vietās. Videoklips uz šo dziesmu trīs mēnešu laikā ir savācis vairāk nekā 40 miljonu skatījumu YouTubā.
 

Rīgā Fame Fest festivāla-forumā Gayazovs Brothers uzstāsies ar savu pēdējo albūmu, kā arī ar labākiem darbiem. Atgādinām, kā 2. maijā Rīgā ATTA centrā norisināsies pirmais jauniešu festivāls-forums Fame Fest. Rīkotāji informē, kā šis ir pirmais pasākums, kas plāno savākt vairāk nekā 6000 cilvēku.

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem. Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā Fames Fest mājaslapā www.famefest.lv