logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Pērkot 2 biļetes vienā pirkumā - saņem 50% atlaidi!

Pērkot 2 biļetes vienā pirkumā - saņem 50% atlaidi. Izmanto kodu adlucem, pievieno grozam  2 biļetes ar cenu grupu AKCIJAS BIĻETE

SINFONIETTA RĪGA UN METJŪ BĀRLIJS

Programmā:
Andris Dzenītis. In Se (kamerorķestrim un 7 pūšaminstrumentiem)
Džons Taveners. Sargājošais plīvurs / The Protecting Veil (čellam un stīgu orķestrim)
Izcilā britu čellista un viena no Introvertās mākslas festivāla AD LUCEM rezidējošiem māksliniekiem – Metjū Bārlija sen gaidītā tikšanās ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” būs īpašs notikums, kas pirmo reizi apvienos divus izcilus muzikālus spēkus. Viņus vieno muzicēšanas meistarība, ko var raksturot kā jauneklīguma, dzīvīgas aizrautības, nepārtraukta izzināšanas prieka un augstas profesionalitātes kvintesenci.

Metjū Bārlijs ir ļoti īpašs mākslinieks, kura fascinējošo spēli klausītāji ir iemīļojuši viņa leģendārajos astoņu stundu garajos Nakts meditācijas koncertos, ko festivālā AD LUCEM mākslinieks sniedzis jau no 2010. gada. Leonards Bernsteins viņu raksturo īsi: "Viens no talantīgākajiem čellistiem, kurus esmu dzirdējis". Metjū Bārlija personības spilgta iezīme ir radošums, atvērtība neparastām idejām un uzdrošināšanās, kas nepazīst ģeogrāfiskas, sociālas un stila robežas. Brīvību pārkāpt dažādas robežas un rāmjus viņam sniedz viņa virtuozā čella spēle, apbrīnojamās improvizācijas spējas, atvērtība dažādiem eksperimentiem un citām kultūrām, un patiešām dziļa lietu būtības izpratne. Bārlijs ir mūziķis ar unikālu, neparasti daudzveidīgu karjeru. Viņš apceļojis vairāk nekā 50 valstu ar solokoncertiem un uzstājies kopā ar slaveniem orķestriem pasaules lielākajās koncertzālēs. Viņš vienlīdz komfortabli jūtas gan improvizējot, gan atskaņojot Baha svītas, un veidojot muzikālu sadarbību ar tradicionālās mūzikas meistariem no Japānas, Filipīnām, Austrālijas, Jaungvinejas, Jaunzēlandes, Indijas, Bangladešas, Irānas, Kazahstānas, Āfrikas, Kolumbijas, Havaju salām u.c. Bārlijs ir radījis īpašu improvizācijas un orķestrantu interaktīvā izpildījuma apmācības metodi, ko viņš ar lieliem panākumiem pasniedz pasaules vadošo orķestru mūziķiem.

Vairāk informācijas – www.matthewbarley.com

Džona TAVENERA (1944) darbs “Sargājošais plīvurs” (The Protecting Veil) ir ierakstāms mūsu laika mūzikas lielformas darbu zelta repertuārā. Skaņdarbs čellam un stīginstrumentiem pēc čellista Stīvena Iserlisa ierosinājuma pasūtināts BBC 1989. gada vasaras festivālam BBC Proms, vienam no augstākās raudzes mūzikas notikumiem pasaulē. Meditatīvi plūstošais, cikliskais opuss bez saspringtas dramaturģijas, konfliktiem un spriedzes bija mūzika, kāda līdz tam nebija radīta, taču festivāla rīkotājus apbūra mūzikas rēnais ritējums un pārpasaulīgais skaistums. Britu komponists sers Džons Taveners stāsta, ka opusu rosinājusi leģenda par kādu senu mistisku notikumu. Pateicoties šim Dievmātes parādīšanās brīnumam Vlahernas baznīcā Konstantinopolē 10. gadsimta sākumā, pareizticīgā baznīca ieviesa Dievmātes Patvēruma svētkus. ”Sargājošā plīvura” astoņās daļās atklājas stāsts par Dievmātes Marijas dzīvi un dievišķo spēku.

Andra Dzenīša (1978) skaņdarbs “In Se I” stīgu orķestrim un septiņiem metāla pūšaminstrumentiem sarakstīts 2007. gadā un pirmatskaņots XXIV Vispārējo latviešu dziesmu svētku Garīgās mūzikas koncertā 2008. gada 5. jūlijā Rīgas Domā. Pēc pirmatskaņojuma darbs vairāk ne reizi nav atskaņots, tomēr šī mūzika ar piesātināto, bagātīgo faktūru un dziļo vertikāles dimensiju ir pelnījusi ievērību un atskaņojumu komponista jubilejas gadā.

Introvertās mākslas festivāls AD LUCEM ir mākslas radīta telpa, kas sniedz patvērumu no ikdienas steigas un stresa – miera un harmonijas oāze, kurā var ieklausīties skaņās, klusumā un sevī, sastapt ceļabiedrus un gūt iedvesmu. Ik gadu sadarbībā ar izciliem māksliniekiem festivāls AD LUCEM piedāvā augstvērtīgus koncertus, kuru raksturīgā iezīme ir īpašais introvertās mākslas fenomens. Tas aicina ikvienu pievērsties savai iekšējai pasaulei, meklēt būtisko un atklāt sevī dabiski mītošo garīgumu.